Bir kız durduk yere herşeye neden trip atar?

Arkadaşlar bir kız yok klip izledin kadınların bacaklarına baktın yok şöyle yaptın yok böyle yaptın gibi şeylere ve bunun gibi nice şeylere neden trip atar ? gece niye şu saatte yattın nabiyodun uff ve s... git gibi edepsizce bi lafı erkek arkadaşına neden söyler suçlu olduğu halde ?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seeninle işi bitmiş.Seni asla sevmemiş.Seni gerçekten sevse sana böyle şeyler söylemezdi.İnsan sevdiği kişiyi üzecek şeyler söylemez.Ona durduk yerde saçma saçma tripler atmaz.Arada sırada tripler atar ama bu sevimli şeyler olur.Yuvanızı bozmak gibi olmasın ama bence bu kıza yol ver...

0|0
    0|0
    • Yolun kralını kendisi aldı zaten bir kız dıdıdsının ...ı diye bi laf kullanıyorsa o kız edepsizin önde gidenidir abi

• Afedersinde ben bilmiyorum bu dıdıdsının... ne yani nedir bu? :S

Kızlar Ne Diyor 8

• seni kıskandıgı için böyle davranışlar yapabilir

0|0
    0|0
  • Saygılı olsa çiftler biraz.S.. git de ne demek ya.

1|0
    0|0
  • Ya kiskandigi içindir yada seni bunaltmak istedigindendir.

0|0
    0|0
    • Kıskandığı yok 1. 2.si kıskandığı içinmi bana s... git dedi :S

• Senden ayrilmak istiyor, o tekmeyi basmadan sen bas.

• Trip atasi gelmistir.

0|0
    0|0
    • Çocuk oyuncağımı bu allah aşkına hergün hergünmü olur buda ?

• sen niye böyle biriyle birliktesin manyak mısın?

0|0
    0|0
    • İnan bana sadece sevdiğimdendi...

• hak eden birini bulursun daha iyi seçimler yap

• İnşallah...

• şeytan kulagına usulca fısıldamıştr

0|0
    0|0
  • ay hali vardır..benimde olur arada

0|0
    0|0
    • İyide karşısındaki insanı ne kadar kırdıgının farkında değilmi ya sen kızsın her ne olursa olsun bu tarz küfürler bir kıza yakışıyormu ?

• ben de etmezdim ama bazen şansını zorluyor erkekler...belki tepkini ölçüyor da olabilir..(ne biliyorsun)bazen seni seviyorum demek sevgi göstergesi olmuyor.Kusura bakma ama herşey de balım cicimle olucak şeyler değil..öyle olsa emin ol sende sıkılırsın.En basiti onun bu tavrı bile seni düşünmeye sevkedebiliyor..Kızın tutumları geçici bir süreçse eğer katlanabilirsin...illa ki bu olsun diyorsan:)

• Manyakmısın kıskanıyor iştee tripleri de ondan. Bi kadının bacağına bakman elbette onun hoşuna gitmeyecektir bende trip atarım. Ve de ilgi istiyor ondan trip atıyor.. İzlemeyiver sende.. Korkuyorda seni kaybettmeye elinde tutmaya çalışıyor kendince.

0|0
    0|0
    • Yok öyle birşey sevgi bu değil ben annemden babamdan çok ona ilgi gösterdim çalışırken telefon yasak olduğu halde ilgi gösterdim. İzlediğim klipte yok aslında sadece şarkılarını dinliyorum video oynarken ben başka şeyler yapıyorum yani klibi izlemiyorum

• Küfürr varsa işin içinde kötü tabi. Hele sevgilisine karşı..

• Teşekkür ederim aydınlattığın için beni bende kendimi suçluyordum sagol

Erkekler Ne Diyor 4

• kaç yaşında o bebe ?

0|0
    0|0
    • Daha 21 yaşında Üniversite mezunu ve ayrıyetten kendisine İstanbul Hanfendisi diyen bir insan :S

• fiziki yaş 21 ama sanırım daha beyin yaşı 15 fazla ciddiye alma derim =))

• Öyle oldu zaten artık kaale almam

• ilgi bekler çünkü üstüne fazla düş biraz trip atmayı azaltır

0|0
    0|0
  • sen işini bilmediğin için.

0|0
    0|0
  • başkası vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...