Sınava 1 ay var hiç çalışmayan biri nerden başlamalı

Aslına bakarsanız ünv yi dışardan bitirdim ama bu yıl bir yine giricem sınava.yani temelimde biraz da olsa birşeyler kaldı.hiç çalışmadım sınava iş arıyordum çünkü iş ve para sıkıntısı derken zaman geçti.sizce 1 ay içinde nasıl çalışırsam daha verimli olur?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir aymı var :S sen yine iyisin ben başvuruyu yaptım sınavıda unuttum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bu saatten sonra hiç çalışıp kafanı bulandırma,önceki bilgilerinle gir gitsin.O kadar konu 1 aya sığmaz

0|0
    0|0
  • deneme filan çöz hiç değilse hızlanırsın şu video çözümlü setler varya onlara bi bak..ama yine de çok bi şey bekleme =)1 ay neki millet yıllarca calısıyo

0|0
    0|0
    • bende yıllarca çalıştım sonra baktım katsayı engeli falan var bıraktım ipin ucunu.

• boştan yere sınava bile girme

0|0
    0|0
  • öncelikle ne mezunuzun tm sosyal fen bunu bimeden ne denir ki :)

0|0
    0|0
    • tm mezunuyum

• :)bende çok merak ediyorum.sistem değişeli ilk kez gircem ve puan hesaplama nasıl oluyor bilmiyorum.önceden bir sorunun puan değeri 0.25 ti şimdi nasıl hiçbir fikrim yok.

• o kadar derine inme boşver :D

• Sondan başla çalışmaya,sınavda önce matematikle başla,temelin varsa bu emin ol daha faydalı olacaktr.birde zaman kalırsa geriye dönüp kontrol etme,bildiginide yanlış yaparsın,çünkü kafa yoruluyor sınav da ve şüpheye duşuyosun

0|0
    0|0
    • teşekkür.kulağıma küpe olucak bu.çünkü yarın çalışmaya başlıycam

• Umarım istediğin gibi gecer başarılı olursun arkadaşım

• inşallah.teşekkürederim

Kızlar Ne Diyor 2

• sınava hazırlanıyorsun ama internettesin bakıyorum:):) konuları ayrıntılı çalışma mesela,onemli noktalarını tespit etmeye çalış,bol bol soru çözmelisin ayrıca::::)

0|0
    0|0
    • :( bir gireyim bir bilene danışayım dedim.kalmış bir ay.sayısalımız kötü.soru çözereken sayısalı nasıl düzeltebilirim

• matematik de ilk önce önemli formüllere bak,örnek çözülmüş sorular vardır illaki kitapta,onları çöz,sonra kendın çözmeye çalış.fizik,kimya en sevdiğim alan benim.hem mantığını anlamaya çalışmışımdır.mesela fizikte,kimyada bol bol soru çözmen lazım.mühendislik düşünuyorsan özellikle sayısal agırlıklı çalışman gerekıyor.mühendislikte bu lise olayındaki kek konular yok.fizik bile ispatlııı:) matematiği analiz 1,2 dıye gösterıyorlar:):) çok çalış çk.

• ne güzel.ben sevemedim fiziği.işe yararmı sence bir ay kala çözümlü sorular ve formullere çalışmak.teşekkürederim

• internette videolu soru çözümlerine bak konu anlatımlarını izle.deneme çöz. yapamadığın sorulara tekrar bak çözümlerini araştır.

0|0
    0|0
    • evet buda güzel bir fikir çalışırken.peki güvendiğin bir adres varmı verimli olabilecek

• anladım hukuk istiyorsan bir eşit ağırlıkçı gibi davranmalısın.başarılar dilerim.

• teşekkürederim

Yükleniyor...