Tolga Zengin Hakkında ne düşünüyorsunuz?

evet arkadaşlar görüşlerinizi alalım herkese açıktır özellikle beşiktaşlılar bu soruyu cevaplasın :)

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Takımın emeğini hiçe sayıp bazılarının kına yakmasına fırsat vererek ayıp etti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Adamsa eldivenleri Gunay'a teslim eder. Adamsa takimdan apdigi 3 milyon lira maasa dokunmaz, tamamini bagislar bir yere.

0|0
    0|0
    • kardeş size günay dan fazlası lazım sporting in kalesinde rui patricio var beşiktaşa da onun gibi veya ona eşdeğer bir kaleci lazım haksızmıyım..

• Orasi muhakkak ama devre arasina kadar Tolga yerine Gunay oynamali.

• o şenol güneşin bileceği iş :)

• Deli oluyorum ya artık parçalayasım geliyor. Artık şakası yok ya bu adam bu takımdan gi de cek. Adammış adamsa devreye girdiğimiz an takımdan ayrılır ve ben görevimimi tam yapamadım diye bir şey talep etmez. Ekmeği yerden kaldırmakla sadece adam olunmuyor. Sen işini düzgün yapma milyonlarca insanı üz ama o maç için binlerce tl ücret al yok öyle bir dünya.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Gitme zamanı, sıktı artık her maçı çocuklar hırsla oynuyorlar bu salak veriyor maçı

0|1
    0|0
  • Evet Tolga hatalı ama maç 1-0 ken beraberlıgın yettıgı bir maçta oyunu sakinleştirmek yerine saldıran ve kontra yiyen takımda T. D de sorgulanmalı

0|0
    0|0
  • Adam tamam kötüde ölmüş annesine söven karaktersizleri görüyorumda yazık.. Gitsin kurtarsin kendini o takimdan.

0|0
    0|1
  • Bişey düşünmüyorum beyin hücrelerime yazık onu düşünerek okadar hücre ölecek.

0|0
    0|0
  • adam gözyaşlarını bile tutamadı

0|0
    0|1
  • abi kanser etti ya okadar iyi ama bir de kaleciliğine yanısısa ahh ahh

0|0
    0|0
Yükleniyor...