Fenerbahce tur atladi besiktas elendi gorusunuz neler bu durumda?

Bir galatasarayli olarak fenerle sevindim besiktasla uzuldum :(

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• ay yıldızlı formayı giyen herkes benim takımımdır. ben fenerliyim ve tur atlamasına cok sevindim ancak fb ye ne kadar sevindiysem beşiktasın elenmesine de o kadar üzüldüm. her yerde beşiktaşa sevinen gs li ve fblileri görüyorum ve gercekten üzülüyorum. tolganın ve bir kaç oyuncunun bireysel hataları yüzünden gelinen bir durum. keske olmasaydı

0|1
    0|0
    • Ben sevinmedim hic snirden trnaklarimi yedim maci izlerken yazik oldu fenere helal olsun devam etsinler yollarina kazasiz ah be besiktas uzdun butun taraftarini..

• Anlastik ks sahit gorenler :)

• tamamdır :D

En İyi Erkek Görüşü

• 6 maçtır İyi giden herşey tolganın bireysel hatasıyla 10 dakikada uçtu gitti , son maça kadar lider gelip 9 puanla elenmek yakışmadı

Bazı renktaşların gibi Beşiktaşın elenmesine kına yakmadığın için helal olsun

0|0
    0|0
    • Kina yakilcak bir durum yokki turkiye puani icin oynuyosun elin gevuru benim turk kardeslerimi neden yensin besiktas ikinci takimim sempati duydum ama feneri hic sevmem hazmedemem ama avrupa oldumu is degisr desteklerim gol atinca tuttum takim atmis gibi sevinirim futbola bakis acim bu benim millet beni ilgilndrmez avrupada herkez kazansin..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Tolga yedeğe

0|1
    0|0
  • Ben bir fenerbahceli olarak, diegoya burdan tesekkur etmek istiyorum ve artik yollasalar diyorum devre arasi 10numara pozisyonunda oynayacak transfer yapmazsak 2. tur veya kalirsak ceyrek finalde işimiz zor cunku en az 3 4 mac ceza alir.

Besiktasa gelince s. lizbon hafife alinacak takim degil yani deplasmanda 1 0 one gecmissin yaslan beraberlige oyna skoru koru kontra ataktan atabilecek oyuncun var zaten atmasanda olur ne gerek var ki ne oldu simdi kontra ataktan gol yedi. Hani nerde göz dolduran futbol işe yaramadi bu gibi avrupa maclarinda savunmayi iyi yapacaksin işini bileceksin

0|0
    0|0
    • Hersey guzel gidiyordu golude bulduk ama bir anlim konsantre olamamak pahaliya maal oldu tolga yersiz takimda cenki bosuna gndrdiler uzuldum bende acikcasi fenere gelince kazanmasjna sevindim diego konusunda yorum yapamicam ama iyi bir oyuncu 10 numara degil ama..

• Aga 8 milyon ya ne demek 8 milyon eski parayla 8 trilyon. l*n hicbirsey bilmiyorlarsa bari acsinlar 5 10 tane oynadigi maclari izlesinler yani cok mu zor arkadas zaten bir oyuncu 3 5 macta belli eder kendini kapasitesini

• Yapacak biseyimiz yok bizim nabalim klup dusunsun :)

• Öyle çokta uzulmedim çokta sevinmedim ama açık ve net burada herkes tolgaya yükleniyor ama şunu goremıyor kimse Avrupada hücum futbolunu adam akıllı beceremezssen vereceğin en ufak açıkta golu gelir gömerler acımazlar maç 1-0 beraberlık yetıyor oyunu rolantiye alsana pas yapsana oyunu elinde tutsana adam sana gelmeye calısırken kontrayla sen çık 2. bul rahatla ama yok 2. yı hemen atıcam Şenol güneş gibi hocalar gazla çalışan hocalar medya da gazladı iyice rahat ve gevşet oynadılar Avrupadaki en sıradan takım bile senin ligindeki orta sınıf takımlardan daha ıyı oynar topu Türkiye ligine benzemez orası zamanında Aykut Kocaman ın uyutan futbol u yarı finali getirdi... Kadıköyde Benficayı kale direkleri korumasaydı tecavuz olurdu mac 1-0 ken oyunu tutmak yerıne saldırırsan gelir gömerler hemde acımadan adamlar senın topcularından daha becerikli

0|0
    0|0
  • 10 kişinin emeğini 5 dakikada yok eden tolgaya selamlar. Fenerli olarak üzüldüm.

0|1
    0|0
    • Bnde uzuldum galatasaryli olarak ama fenerede sevindim dolu dizgin devam etsinler ins ama sadece avrupa turkiyede sampiyon cimbom :)

• Sadece Türk futbolunun durumuna üzülüyorum. Nerden nereye.. Astana maçında ülke puanini rezil ediyorsunuz diyenleri dün gece görmüş bulunduk. Galatasaray'ın her yenilgisinde dalga geçti bazı karaktersizler. Haftaya derbiden sonra şerefli üçüncülük demeye başlarlar elbet. 2 takım avrupada ilerlemeye bakacaz artık.

0|0
    0|0
  • Ben artık bu durumu kabullenmeye başladım Bizim kültürümüzde avrupa yok aga üzülmüyorum artık * desemde üzülüyorum ulan tolga kaynananı

0|0
    0|0
    • Aynen tolga butun besiktasli kardeslermizi uzdu. Herseyde iyi gidiyordu halbukii..

• Beşiktaşa çok şaşırdım

0|0
    0|0
    • Besiktas harbi uzdu beni hic beklemezdim bole bisey gs elenmis gibi uzuldumm.;(

• Beşiktaşa çok üzüldüm güzel futbol oynuyorlar ama bu tosic ve tolga denen 2 futbolcu birlikte batırdılar takımı

0|1
    0|0
    • Tosic neysede tolganin takimda isi yok iyi kaleci olsa trabzonda kalirdi..

Yükleniyor...