Besiktas 3un Birini Aldi Ne Dusunuyorsunuz?

Lizbona yenildi ve elendi Gs ve fb uefada tur atladi Ama bjk Elendi Neden bu bjk boyle

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Boyle sorular hos degil

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Besiktas bu geceye madar namagluptu, siz koy takimlarindan 3 yerken oluyordu bunlar.

Kaleci diye bir tane kovaya takimi mahkuk edenlerin hatasi bu sonuc. Besiktas maca grup lideri olarak cikmisti.

Sen once Tolga andavali maci iki bedava golle verene kadar Besiktas'in oynadigi futbolu Fener veya Galatasaray'in oynayip oynayamayacagi hakkinda gorud bildir.

0|1
    0|0
    • Namaglubsa Sampiyonlar liginde niye oynamadi ya dinkof herif

• SUS * Furbol bilgij yok anca hikaye oku Size avrupa Cok uzak

• He * , gidip köy takımlarından üç yemek veya 4'er 4'er badelenmek daha büyük başarı.

Kızlar Ne Diyor 1

• fenerliyim ama bu tutumunuzdan hoslanmıyorum ne demek 3ün birini aldı? adamlar orda ay yıldızlı formayla cıkıp senin ülkeni temsil ediyo dediğin lafa bak.

1|3
    0|0
    • Bizim ulkemizi temsil eden Gs he Fbdir bak tur atladi

• tamam onlar tur atlayınca sevindik ama baska takımımız atlamayınca onu yerden yere vurmak bize yakısmaz. en azından ben kendime yakıstırmam

Erkekler Ne Diyor 9

• Beşiktaş çok doldu ,3 gün sonra gsye boşalacak başka yolu yok

Fb , Beşiktaşla aynı puanı alıp tur atladı gruptaki diğer sonuçlar işine geldi.
    Gs , mahalle takımı astanayı yenemeyip üstünde bitirip çıkılması gereken gruptan uefaya düştü

1|2
    1|0
  • Ülke Puanını Biz Getiririz Böyle Gaysaraylılar Eleme Oynamadan Direkt Katılırlar Bizim Sayemizde.. Sanki Kendileri bir Bk Yapmışçasına Bir Yerleri Kalkar.. Daha 5 Yıllık Klüpten Tarihte İlkkez Şampiyonlar Ligine Katılan Bir Takımdan İlk Golü Yerler Ona Rağmen Salakça Paylaşımlarda Bulunurlar Ergen.

1|1
    1|0
  • gs fb sanki farklı olucak biri astanaya yeniliyor diğeri gaziantebe

1|2
    0|0
  • İnsanları tahrik etme.

0|2
    0|0
  • Tolga sıçtı oyuna

0|0
    0|0
  • yazık oldu

0|0
    0|0
  • Bence o gruptan lider çıkması gerekiyordu.

0|0
    0|0
  • Cunku gs gibi ziraat turkiye kupasi grubu cekmedi. 3 gruptan da en rahat takimlar geldi ve aglaya aglaya 3. olan bir takim gs. Olcay Sahan, gs'den zor kura cektik derken bosa demiyordu. Tek maglubiyetle grubu kapattik ama size gelen gecen vurdu. Astana'yi bile hic yenemediniz. Pazartesi de biz koyup gececegiz o zaman yogunlasir icinizdeki catlak sesler. Su ezik gruptan 3. olarak Avrupa ligine kalmayi basari sayiyorsaniz buyuklugunuz ortada.

0|1
    0|0
  • G'yi büyük yazmandan bellki gslisin sevinmişsindir sen şimdi naptın gol attıkça zevkten 4 köşe oldunmu.

1|2
    0|0
    • Ben AnkaraGücü taraftarıyım amkk sadece elenmesine üzüldüm bu akşam beşiktaşın.

Yükleniyor...