Fenerbahce ve Beşiktaşın aynı puan ve averajı olduğunu biliyormusunuz?

Şimdi trtsporda söylediler ikiside 9 puan ve +1 averaj almış ama Fenebahçe tur atladı Beşiktaş elendi

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hatta yedikleri attıkları bile aynı 7 atıp 6 yediler ama kısmet işte

7 puanla bile tur atlayan takım oldu , 9 puanla tur atlayan da 5 takım var

0|1
    0|0
    • haci mesele ayni puanda degil esas rakibini yenmekte bjk 6 puani skenderbeu den aldi lokomotif ve Lizbon u yenemedi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet herşey aynı, fenerin grubundakiler köy takımı gibiydi ya da bjk salakça puan dağıttı

0|1
    0|0
  • Valla grubda zor olanı yenmek önemlidir beşiktaş bir iskenderbeyi yendi Fener hem moldeden hem ajaxdan 3 puan aldı.

0|0
    0|0
  • gruptaki esas rakibini yenemezsen gruptan cikamazsin Fenerbahce molde ve ajax i yendi

0|1
    0|0
    • Ajax moldeye kaybetmese fb aynı skorları alsa da çıkamazdı , gruptaki diğer maçlar çok etkiliyor
      Midtjylland 7 puanla gruptan çıkması buna en iyi örnek
      Beşiktaş berabere kalsa çıkacaktı senin hesaba göre rakibi yenmeden çıkılmıyor?

• Ajaxın iki molde maçından bahsettim , esas rakibini yenemeden çıkamzsın yazmışsın ben de diyorum ki bu akşam berabere bitseydi sadece iskenderbeyi yenerekte gruptan çıkılabilirdi

• İyi de Beşiktaş 6 puanını iskenderbeyden aldı... Bu nedenle çıkamadı maalesefki...

0|0
    0|1
  • her ıkısı farklı grupta.. fenerin grubundakiler genelde berabere kalmış o açıdan.. gruptaki puan durumuna bakılır. eğer grupta aynı puanda olsalar bu sefer ikisinin arasında yapılmış maçlara bakarlardı..

0|0
    0|0
  • Direk rakibini yenemezsen bişey ifade etmez iskenderbeyi sadece yenebildi sadece beşiktaş

0|0
    0|1
  • Beşiktaş'ın üzerinde büyü var :D 3 kere okuyup üflemişler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...