Beşiktaş 'ın kadrosuna yakışmayan hangileri?

Tolga, Necip, Tosic, Pedro Size göre beşiktaş kadrosunda hangi oyuncu olmamalı?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Başta Olcay olmamalı sonra tolga. Gomez napıyo hiç bir halta yaradığı yok anca kale önünde sallanarak yürüyo o kadar pasa dedem de o kadar gol atar

0|0
    0|0
    • Olcay iyi bir yedek kaleci stoper orta sahada tecrübeli oyuncu eksiği nolcak

• Olcay iyi mi? Biz farklı kişiden mi bahsediyoruz? İstersen başka zaman devam edebiliriz ama görüşümü yaptım ve gidiyorum

• İyi demedim yedek için iyi dedim maaşı ucuz yedekliği sorun etmiyor ama asla 11 de olmamalı

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Necip hep olmali😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Devre arası ospina ve stoper alınsın yeter , o saydığın isimler kupada oynasalar bile yeter
    Bu takıma veli ve tolgay da dahil olacak

0|0
    0|0
  • Şenol Hocayı seviyorum ama inatla Tolgayı oynatması yüzünden artık esas Takıma yakışmayanın o olduğunu düşünmeye başladım. Tolgadan artık kaleci falan olmaz. Halısaha maçı yapsak çağırmam onu.

0|0
    0|0
  • Ya besiktas cok cabuk havaya giriyor. Avrupada boyle oynarsan seni gruplarda olmazsa 2. turda o da olmadi ceyrek finalde elerler zaten. Gunumuz futbolunda bayern barca gibi takimlar haric diger basari elde eden takimlar hep takim savunmasiyla oyunu sogutarak oynuyor ve boyle tur atliyor

0|0
    0|0
    • Bayern ve barca nın da takım savunması çok iyi sadece fazla koşmadan iyi alan paylaşıyolar hızlı top kazanıyolar

• İlk organize mağaza fenerium, ilk modern stad ş. saraçoğlu, ilk klüp tv kanalı fb tv, ilk gsm operatörü fenercell, ulkers spor arena, samandıra, düzce topuk yaylası tesisleri, yandex fb ve bir sürü proje daha gs ve bjk projeleri uyarlamaya çalışıyor

• Aynen baktigin zaman adamlar calisiyor ugrasiyor zaten yonetim onuda yapmayacaksa ne işe yarar unal aysal gibi takimi borç icinde birak gitmek midir yoneticilik. Bugun gs yonetiminin hali ortada transfer nasil yapilir bilmiyorlar bjk de zaten cimrinin cimrisi, fenerinde en buyuk sorunu bir turlu bir hocada karar veremedi sir aziz bey ama dedigimiz gibi projelerde ekonomik faaliyetlerde falan hakkini veriyor

• 2 senedir TOLGAZENGİNSPOR a eleniyoz şaka gibi

0|1
    0|0
  • Tolga tosic pedro bu ibneler siktirsin gitsin...

0|0
    0|0
  • Tolga ve Tosic kesinlikle oynatılmamalı.

0|0
    0|0
  • Tosicin karisi

0|0
    0|0
  • şaka maka fener cıktı beşiktaş cıkamadı yazık oldu

0|0
    0|0
  • Tolga ve tosic

0|0
    0|0
  • Tolga