Besiktas ta Tolga daha ne kadar kalicak?

Ya şu yediği gollere bakın ayıptır ya şu takımdan bir git artık ya haksız miyim ben 😑

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kalede sıradan bir kaleci olsaydı bile bu akşam oradan turu alıp dönerdik

0|2
    0|0
    • Bilerek mi yapıyor anlamıyorum ilk gol ne öyle ya hep aynısını yapıyor penaltı noktasinda cakili kalıyor Club Brugge Gsnin geçen seneki Burak Yilmazin attığı gol

• Geçen sene muslera bizde , tolga gsde olsa 10 puan fark atardık

• Bence daha fzla bile olabilirdi

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• tolga zenginmi kova zengin mi belli değil. 70 dk bjk tek kale oynadı. kaleciyi göndersin bjkliler. yoksa hafta sonuda yenilirler.

0|1
    0|0
    • Resmen gol yemek için uğraştı tıpkı club bruggede olduğu gibi gerçi her maçı böyle uzağa gitmeye grek yok geçen haftaki Akhisar maçı

• fbliyim gerçekten çok sinirlendim. ne güzel 3 takım gidecektik. quarezma köybaşı atiba süper oynadı. bjk 3-4 gol atıp elini kolunu sallya sallaya lider gidebilirdi. ölü gibi oynayan lizbonu dirilttiler resmen

• Maalesef 😞

• Valla derbiye de çıkar

0|1
    0|0
    • Gunay çıktı bakalım ilerki maçlarda ne olucak

• Hata yaptı ama ben Günay'a güveniyorum. Tolga kayıplara karıştı. Guya belinde sakatlık varmış ama maçı bile izlemeye gelmedi.

• Alınması hataydı Tolga kimki Beşiktaşta oynuyo

0|1
    0|0
  • takimin oyununa da bakın avrupada futbol hata afftmez

0|0
    0|0
    • Takım gayet iyiydi

• Sen peki neden kendi ligindesin iyi oynuyorsun acıklasana kaleci deme iyi oynayan takımda kaleci sorunu olsaca bak Celtic macı deplasmanda 2-0 dan 2-2 dondu sevillia fenerbahçe deplasmanda 2-0 dan tur geldi... Takım iyise tur u alır goturur kaleci bahanesi uydurmaz

• Kaleci mi önemsiz bence sen daha fazla konuşma gsde Muslera olmasa ligi 10. Bitirirlerdi

• Belki başka hayatta kardeş

0|1
    0|0
    • Tolgayla mi zor...

• Aynen haftasonu cincondaki selçuk rastgele kaleye vursa direk yer sizin tolga

• Ligde bari güzel gitsek ama olmuyacak biliyorum boşuna umitlenmenin anlamı yok

Yükleniyor...