Tolga Zengin'in inişli çıkışlı performansı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tolga Zengin'in inişli çıkışlı performansı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yediğimiz 3 Gol'den ilk 2'i kurtarılabilirdi diye düşünüyorum..

😡😡😡😡😡

0|0
2|33

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hafta içimden bir ses 3 takımdan en fazla 2'si turlar diyordu. Korktuğum başıma geldi. Beşiktaş çok dengesiz bir takım. Tamam, umut veriyor ama bir yandan da sarsak. Belli bazı sorunları var.
    Bir takımın kalesi sağlam olacak. Kale sağlam olmadan ileri gidilmez. Şenol Hoca eski öğrencisi Tolga Zengin'i el üstünde tutuyor ama geçen sene iyi performans gösteren Günay Güvenç'i bir kere bile oynatmadı. Halbuki Fenerbahçe'de ne oluyor? Aynı mevki için rekabet yaratılıyor. Örneğin Caner ve Hasan Ali. Şenol Hoca takım içi rekabeti hiç oluşturmuyor. 13-14 oyuncu ile oynuyor. 10 Oyuncu tamamen yedek. Bir kere de Milosevic'i görseydik. Akhisar maçında defansın arkasına adam kaçıran Tosiç'ti. Tolga ve defans sorunlarını yok sayan Şenol Hoca yanlış bir yol izliyor. Bugün perşembe. Pazartesi günkü maça bu kadro nasıl çıkacak?
    Sorun Tolga Zengin'de değil. Gerekli rekabet ortamını oluşturmayan ve kötü performans gösteren oyunculara prim veren Şenol Hocada.

1|5
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bencede. Cok stresmi yaptı naptı. Hic bekledigim gibi degildi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Brugge maçında yaptığı hatadan hiç mi ders almaz bir adam , iyi giden bir çuval incir berbat oldu

Elendik diye kına yakanların kınalarını bizzat yakmak isterim , yüreği olan bana müracaat etsin

Çok dolduk , gsye boşalacağız artık başka çare kalmadı

0|0
    0|0
    • Taraftar olarak Gs'ye boşalacağımızdan eminim de son 3 yılı hesaba katarsak Beşiktaş'ın boşalacağından emin değilim.

Ama Hoca'nın Zengin konusunda ki ısrarını bir kenara bırakıp bir süreliğine Güvenc'i denemesi gerektiğini düşünüyorum. Adam bizi yakıyor yaa, gitse de kurtulsak diyorum bazen..

• İnanıyorum ki futbolcular da gs maçında herşeylerini ortaya koyacaklar , grupta oynanan 6 maçın büyük kısmında iyi mücadele ettik , tolganın hatası yüzünden diğerlerinin emeğinin heba olması kamçılayacaktır , devre arasında kaleci transferiyle yola aynen devam

• Umarım iyi bir transfer yaparız. Şampiyonluk yolunda iyi bir kaleci şart.

Futbolculara da güvenemiyorum, her yıl aynı söylemlerde bulunup hayal kırıklığı yaşatıyorlar. Yine de inşallah alırız da şu şeytanın bacağını ikinci kez kırarız derbilerde

• Bıktım şu adamdan yeter ya bizi bu kadar kahretmeye ne hakkı var. Adamlık yerdeki ekmeği kaldırmakla olmuyor adamsan devre arasında defolup gidersin. Ben beceremiyorum bu işi dersin. Milyonlarca doları almayı biliyorlar ama profesyonellik sıfır onun attığı tribi hiçbir sevgilim atmadı.

0|0
    0|0
    • Sanırım artık hepimiz biktik. Evet bir laf söylenince hemen yeni gelin triplerine giriyor. bir süre yedek kalması BEŞİKTAŞ adına sağlıklı olcak sanırım

• Üçüncü golde terste kaldı vücut olarak
    İkinci golde hatası büyük

1|0
    0|0
    • Üçüncü golu katmadım bu yüzden zaten. Ama ilk iki gol hatalıydı ve kurtarılabilirdi

• cikis mi? inisi gorduk de cikisi goremiyoruz nedense

1|1
    0|0
  • tolga zengin hangi takımın kalecisiydi? :D

2|0
    0|1
  • Yenildikmi la doğru söyleyin :)

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama Beşiktaşın elenmesine çok üzüldüm😔

1|1
    0|0
  • İki maç kötü oynadı hemen harcayın adam gibi adamı

1|0
    0|2
  • Resmen Maçı S... Attı İlk 2 Gol'de Yüzde Yüz Hatalı Geçmiş Olsun Bjk'ye

1|0
    0|0
    • Aynen öyle küfürlü bir tabir kullanmak istemedim ama tam isabet yaptınız!

• Gerçekler Maalesef Ve pazartesi bjk Yenilecek bence çünkü düşüş başlar artık takımda benim anlamadigom franco milosevic motta noldu yaa?

• Evet ama performans düşüklüğü yaşıyor Beşiktaş. Adamlar pes etmedi hiç bizimkiler gol attı rahatladı bıraktı maçı

0|0
    0|0
  • ilk golde hatası var
    cıksa o topu alırdı
    macın kırılma anı zaten o an

0|0
    0|0
  • Çıkışlı hiç görmedik

1|0
    0|0
  • İnişini çıkışını bilemem ama bugün beşiktaşı katletti resmen :D

1|0
    0|0
  • kova

1|1
    0|1
  • Bu adamın kaleyi terk etmeme gibi bir sıkıntısı var geçen senede bu senede bu sıkıntı yüzünden elendi Beşiktaş

0|0
    0|0
  • izlemedim ama bir kaleciye hesap kesmek nekadar dogru bılemem tum takım sorumludur bence...

0|0
    0|0
  • Plonjonu bile eksik olan kaleciye kaleci demem ben.

1|0
    0|0
  • Berbat bir kaleci. Haftaya derbide kendisini görürüz umarım.

0|0
    0|0
  • gözyaşlarını bile tutumadı

0|0
    0|0
  • Iyi bir kaleci ilk golu yemez asla 50 kere ayni atakla gelsin bitanesini yemez mesela muslera ama tolga yersi abi bu takimda gsli olarak ben uzuldum boyle bise var mı arkadasim

0|0
    0|0
  • Ben çıkdığını hiç görmedim

0|0
    0|0
  • Sinir krizi gecirmekteyim 😡😡

0|0
    0|0
  • Hepsini kurtarması lazım.

Boyle olmaz. transfer sart ilk iki gol komedi zaten

0|0
    0|0
  • Tolganin mk sktrsin gitsin artik

0|0
    0|0
  • İnişli olanları çok fazla ama çıkışlı olan performansını göremedim..

0|0
    0|0
  • Bitirdi bizi yaaa

0|0
    0|0
  • Tolga Reyıze gurban olun

0|0
    0|0
  • bence tolganın yerine bir kaleci olcayın yerinede bir kanat oyuncusu almalı

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal maça 3.5 üstü oynadı ve yüklü girdi diye düşünüyorum