Gene bir Tolga zengin faicası!!! ?

Abi bir futbolcu bu kadar amatör olamaz ! inanamıyorum yediği golleri tekrar tekrar izledikçe sanki bir ibeynime beynime sıkıyor ! Yeter artık üç senedir bu adamın kahrını çekiyoruz Şenol hocam artık şu günaya bir şans ver bu Tolgayı da mümkünse bir daha kadroya dahi alma ! derbide dahi kadroda görmek İ-S-T-E-M-İ-Y-O-R-U-M !

Tolga zengin hakkında görüşleriniz?

Gene bir Tolga zengin faicası!!! ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Brugge maçında yaptığı hatadan hiç mi ders almaz bir adam , iyi giden bir çuval incir berbat oldu

Yenildik diye kına yapan herkese koyacağız rahat olsunlar

0|1
    0|0
    • Umarım derbi de yüzünü dahi görmem onun yediği naneler haddini aştı abi

iki senedir bu adam yüzünden Avrupa da yürümemiz gerekirken pat bir top tolga pert

Ümraniye de dahi görmek istemiyorum o şahısı

• Adamlığının yarısı kadar kalecilik yapsa yine yeterdi böylesine iyi oynayan takıma , neyse çok dolduk gsye boşalacağız

• İnşallah İnşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Devam edecek bu kriz

0|1
    0|0
  • Bu Beşiktaş iyice kötü oynamaya başladı ya

0|1
    0|0
    • Abi yediği goller inan yenilcek yutulcak cinsten değil bir değil iki değil üç değil dört hiç değil yok yani olmuyorsa şerefinle ben bu takımın yükünü kaldıramıyorum deyip bırakacaksın

• İyice saçma oynamaya başladılar ya ilk dk. lar süperdi

• gardı düştü abi takımın şok etkisinde iki gol ve yenen üçüncü gol şaka gibi

• Alınması hataydı

0|1
    0|0
  • 3. golü de yedik haydi bakalım ben böyle kaleci görmedim top toplayıcı çocuk koysan daha iyi kalecilik yapar. Morallerde sıfır galatasaray haftaya yine yener artık a*k tolgası yüzünden

0|1
    0|0
    • Günayı istiyoruz artık 2 3 maç kalsa da o olacak kalede Tolgayı kalede tutmak ihanettir !

• Hakaret değil bence direk vatan hainliği

Yükleniyor...