Eşiniz için hayatınızı tehlikeye atarmısımız?

Sevgiliniz demiyorum nişanlınızda demiyorum artık eşiniz diyorum yani örneğin sel oldu ve eşiniz aracında sele kapılmak üzere onu kurtarmak için suya atlarmısınız? Ama sizinde akıntıyla sürüklenip ölme ihtimaliniz var yada yangın çıktı eşiniz alevlerin içinde girermisiniz o alevlerin içine? (NOT: Sadece meraktan sorulmuş bir sorudur.)

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• o anki psikolojime bağlı mesela birkaç saat önce bana dırdır yapmışsa çok bekler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hiç tereddüt etmem onu kurtarıp benim öleceğimi bilsemde tereddüt etmeden kurtarırım

0|0
    0|0
  • tabiki en az 5 yıl belki sevgilimdi sonra nişanlım sonra hayat arkadaşım oldu onu sonucta koruyup kollamam gerek

0|0
    0|0
  • böbrek yetmezliği olsa, 1 saniye düşünmeden en yakın araba ile hastaneye gider böbreğimi bağışlarım o kadar isterse beni sevmesin ayrılsın yinede hakkım helaldir ona...

0|1
    0|0
  • Cocugum icin yaparim. Yani cocugum varsa, onun gelecegi icin esimi de kurtaririm, baskasini da. :D

0|0
    0|0
  • Sorumu bu ya şu anda sevgiliyiz şimdi bile yaparım bunları

0|0
    0|0
  • Sevgilim için bile bunları göze alabiliyorsam eşim için tereddütsüz yaparım.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insan için çekineceğim hiç bir şey yok

0|0
    0|0
  • elbette yaparım... allah göstermesin ööle şeyler

0|0
    0|0
  • ben büyük olasılıkla atlarım suya.

0|0
    0|0
  • bu tarz durumlarla karşılaşmak istemem fakal olursa hiç çekinmeden canımı veririm :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...