En son ne zaman kime mektup yazdınız?

Teknolojiyle beraber herkesin bildiği gibi mektup yazmak,kart atmak gibi şeyler neredeyse tarihe karıştı. Siz en son ne zaman kime mektup yazdınız kart attınız? Aslında mektup ve kart göndermek bence çok hoş. Siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ortaokuldayken karıma yazmıştım hatta içine bir kırmızı gül de koyup zarfı kitabımın altına koymuştum. İki yıl sonra annem zarfı boş sanıp çöp diye atmış. Eğer atmasaydı şimdi o kadar güzel olacaktı ki. Bu yüzden annemi huzur evine yerleştirdim. :D :D :D :D :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • yalovadaki depremzede arkadaşlarıma !

0|0
    0|0
  • israilli bi hatuna.. ama mektubu tarayıcıda taratıp mail attım :) %100 el yazısı yani

0|0
    0|0
  • teselli artık neyi değiştirir ki

elinle kabrimi kazdın demek ki

ben zaten dünyada gün görmedim ki

son darbeyi vurdun bu son mektupla ... :)

0|0
    0|0
  • en abime abim askerdeyken yazdım 1999 yılıydı, kart olarak da 2010 yılında işyerine ablam gönderdi işe girişimi tebrik etmişti

0|0
    0|0
  • ilkokulda kardeş okulu vardı herkesin. onlara bişeyler yazdığımı hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • 2008'de kız arkaşıma yazmıştım :D

0|0
    0|0
  • malesef hç yazmadm .s

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç kimseye mektup yazmadım

0|0
    0|0
  • En son anneanneme mektup yazdım ilkokulda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 6-7 yıl önce dayıma yazmıştım

0|0
    0|0
  • Birkaç gün önce,gelecekteki eşime..bence de güzel,duygularını kendin de hatırlıyorsun,yoğunluğunu yeniden ve yeniden hissediyosun her seferinde.

0|0
    0|0
  • en son dekanlığa bi dilekçe yazmıştım mektup zarfına koymuştum ..eskiden ne güzeldi ilk sevgilimle mektuplaşırdık ne acı bi kayıp..romantizm kayboldu

0|0
    0|0
  • ben enson 2 yıl önce 2020 için mektup yazdım kendime cocuguma .. yolladım 2020de gelicek adıma ..adresi degiştirebiliyosun da 2013 oldu ne cocuk var cocuk mektubu okuyamıck :((

0|0
    0|0
  • ilkokulda mektup yazmayı öğrenmiştik. ilk ve tek mektubum o zaman amcamaydı.

0|0
    0|0
  • En son okulda mektup nasil yazilir diye bir ders vardi.

0|0
    0|0
  • Ondan da soğuttular.

0|0
    0|0
Yükleniyor...