Aziz Yıldırım yine kulübeyi aramış? İyi mi yapmış?

Aziz Yıldırım, geçen sezon ki gibi yine locadan kulübeyi arayıp taktik verdi. Maç 1-1 berabere devam ederken 78. dakikada yerinden kalkıp locaya giden Yıldırım, hemen telefona sarıldı.

Aziz Yıldırım yine kulübeyi aramış? İyi mi yapmış? 78. Dakikada Fenerbahçe yedek kulübesinde telefon çalıyor. Telefonun başındaki isim Aziz Yıldırım... Başkan, şeref tribününden Çetinkaya'ya son taktikleri veriyor.

Talimatı alan Çetinkaya soluğu Pereira'nın yanında alıyor. Çetinkaya'nın söyledikleri sonrası Pereira'nın yüzü düşüyor.

Ve Ozan Tufan 80. dakikada Lazar Markovic'in yerine oyunda. Oyuna giren Ozan Tufan, 10 kişi kalan F. Bahçe'nin orta sahasına nefes aldırdı. Yıldırım, geçen sezon da Erciyes maçında telefonla kulübeye mesaj iletmişti.

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş soruyta gelmeden once tamda cevap hazırlıyordum sorunda sen kendın tuzaga dusmussun :D:D markovicle ozan tufan değişmedi mi? 3. ve 4. resme baksana :D::D

0|0
    0|0
    • haberden alıntı yaptım. maçı seyretmedim ki ben :D

• @Kurabiye şuanda sonuca bak kim avrupada devam ediyor kim devam etmeyi başarabiliyor ve Bjk nin 2-3 hafta sonra ligdeki hali ne olacak oyle bir anlatıyorlar ki bjk yi sanki 8-10 puan fark atmış gibi konuşuyorlar bjk yi şimdiden ligin şampiyonu ilan etmiş havasındalar ama sunuda bilmiyorlar hızlı koşan atın b. kü seyrek düşer :D klasik sene başı gaz alan bjk sene sonu 3. lüklere düşüyor... Açıkcası Beşiktaşın oynadığı oyun oyun değil gözümde uefada grup sonuncusu averaj takımını yenıp diğerlerini geçemeyen takım k. bakmada oyun oynuyor diyemeyiz... Fenerbahçe nin avrupa maçlarını bir daha aç izle Ajax la amsterdam da nasıl baskın oynayıp son dk larda galibiyeti kacırısını moldeyi kendi sahasında o hava şartlarında ezişini celtic le de diego kart gormeseydı mac nasıl sonuclanırdı sende az cok bılıyorsun ama kabullenemıyorsun... Çok kritik lig maçları oncesinde de takımınızda ersan ve q7 nin kırmızı kart görmeyişlerinide gayet iyi biliyorsun en basiti bizle olan maçınız neyse... sustum

• ben sana fenerin hakem tarafından kollandığı maçları yazmaya kalksam sabaha kadar bitiremem o yüzden hakem konusunda sizin yarışabileceğiniz tek takım gs
      Beşiktaşın elenmiş olması fbnin kötü olduğu gerçegini değiştirmez. ş. l kalitesinde takım kurulup moldenin altında kalıyorsa biz iyiyiz edebiyatı yapmayacaksın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkes işini yapsın , başkanların sahaya müdahale etmesini tasvip etmiyorum

0|0
    0|0
    • ben senı iyi bir analızcı olarak gorurdum ama sende analızde guclu degılmışsın macta markovic ozan değişikliği oldu 3. resme bakarmısın sağ arkada markovicin ikizi mi var ruhumu var

• @FenerbahceLeee haberi yapan spor sitesi mıçmış. :-)

• Seversin sevmessin, o adam hayatını verdi Fenerbahçe ye... kulübeyi de arar , soyunma odasına da girer.

0|0
    0|0
  • Bunun gibi pislikler tüpçüler futboldan çıkmadığı sürece rezillikler normal

0|0
    0|0
  • Pereira ve yardımcılarının göremediğini o gözlüklerle yıldırım daha iyi görüyorsa problem büyük :)

0|0
    0|0
    • soruyu iyi algılayın 3. ve 4. resme bakın ozanla markovic değişti 3. resımde markovic arkada :D masa başı uydurma haber

Yükleniyor...