Sabri Sarıoğlu'nla çok uğraşılmıyor mu sizce?

link En son bunu gördüm..Sesli güldüm ve sonra düşündüm bu adam bunu hakedecek ne yaptı?Bence iyi futbolcu..Karakter olarak da 10 numara..Rakibi saygısızlığı desen yok? Sabrinin sizce suçu ne?

Güncellemeler:
Beşiktaşlıyım ama şunu söyleyebilirim..Adam gibi adam Sabri sarıoğlu

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• 0|0
    1|1
  • 0|0
    1|0
  • zabri reyiz

0|0
    0|0
  • Sabri Sarığlu kadar takımını seven bi adam çıkar mı ?

0|0
    0|0
  • Allah onu da güldürsün:)

0|0
    0|0
  • sevdiğim insanlar beni güldüren insanlar yaşasın sabri Sarıoğlu :)

0|0
    0|0
  • yazık sabriye ama topa iyi vursa abi nolurdu yani:)))) bu arada linke koptum yazık sabriyee :((

0|0
    0|0
  • abartılıyor bence

0|0
    0|0
  • haklısın evet

0|0
    0|0
  • sabri adam gibi adamdır , diğerleri gibi yapmacık sahtekar değil !

1|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sabride olmasa futbolun rengi kalmaz

0|0
    0|0
  • fenerlilerin pisliği hep şimdi selçuka bekire canere kaldılar iyi oldu ve sabri kalite olarak bu ligin çok üstündedir. bugüne kadar düzenli oynasaydı çok iyi yerlerde olurdu. böyle uğraştıkları için de kredisi düşüyor teknik adamın gözünde oynatmaya cesaret edemiyor sakınan göze çöp batar hesabı da hata üstüne hata yapıyor ama meloya gösterdikleri töleransı sabriye göstermiyorlar ben ona yanarım ve bu yüklenenler de futboldan zerre kadar anlamazlar

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ben sabriyi severim neden bence cimbom için efsane sadece cimbomda gördüm adamı oynasın yeterki oynasın gol atmasada olur

0|0
    0|0
  • beşiktaş ceza almasın diye yabancı maddeleri saklayan, ramazanda oruçlu bir şekilde antremanlara çıkan , ismail köybaşı sakatlandığında onu ziyaret eden , futbolculara para yatmadığı zaman çıkarıp kendi cebinden veren kısacası adam gibi bi adam sabri. bir fenerbahçeli olarak söylüyorum bunları galatasarayda bugüne kadar sevdiğim tek futbolcu

0|0
    0|0
  • link

link

Bunlarda benden

0|0
    1|0
  • Gereğinden fazlasıyla uğraşılıyor. Ben bir FB taraftarı olarak kendisinden nefret ederim ancak emeğe saygı. En azından adam kalbiyle oynuyor. He yanlış takıma kalbini kaptırmış o ayrı ama insanlar özgürdür :) Ayrıca o dalga geçenler sabrinin oynadığı futbolun yarısını oynayamaz.

0|0
    0|0
  • yurdum insanının uğraşacak bişey araması sonucu oluyo bunlar yav tamam bi kere espiri yaptınız iki kere yaptınız tamam kardeşim bişeyini çıkartmayın artık o admın da bir ailesi var yani birisine laf etmeden 2 kere düşünülmesi gerekir..

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım.Karakter olarak şu ligde gerçekten adam gibi adamlığından emin olduğum 2 futbolcu vardı.Biri Alex diğeri Sabri.Sabri iyi ama kafasını yeterince kullanamayan bi futbolcu.Galatasaray için gayet iyi ve masrafsız bir sağ bek yedeği.

0|0
    0|0
  • Sabriyi böyle yapan geçmişteki performansıdır.Şimdi bencede çok kötü değil.Çok iyi olmasada yinede idare edecek bir oyuncu şuan.

0|0
    0|0
  • galatasarayda şu anda en sevdiğim futbolcudur kendisi. Çok iyi oynamıyor olabilir ama Adam gibi adam sabri reis.

0|0
    0|0
  • Keşke futbolcular sabri gibi adam olsaydı biraz teknik eksiği var ama insaniyetlik namına adam gibi adam ..

0|0
    0|0
  • caps iyiymiş. sabriyle dalga geçen adamlara uyuzum. futboluna laf atan adam futboldan anlamıyoıdur. profesyonelliği,karakteri ve futbolculuğu çok sağlam adamdır sabri. şu haliyle türkiye liginde her takımda banko oynar.

0|0
    0|0
  • Harbiden bu adamla çok uğraşılıyor bende uğraşıyorum. Geçen gs maçında orta sahadan bir şut çekti, avazım çıktığı kadar kahkaha attım ulan sabri gol atacaktı az kalsın diye. Nedense refleks olmuş adamın herşeyine gülüyoruz.

0|0
    0|0
  • Deli Sabri diye tabir edilir oldu. Madem deli Sabri delisi de bizim akıllısı da bizim. Sabri'nin Galatasaray taraftarı için her zaman ayır bir yeri vardır.

Sabri reyiz ortaya üçlü çektir tayfaya;)

0|0
    0|0
  • mecnun senin içine ismail abi kaçmış

iyilik meleği olmuşsun ya la

0|0
    0|0
  • hahahahha :D:d valla haketmiyor ama yine de iyiki yapıyorlar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...