Maç için totem yapıyo musunuz?

tuttuğunuz takım kazansın diye totem yapıyo musunuz mesela ne yapıyosunuz

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• büyük totemlerim var 4 kez yaptım 3ü tuttu

0|0
    0|0
    • anlatsana :)

• Fanatik Galatasaraylıyım. mesela geçen sene gs bjk maçını izlemedik telefonları falan kapadık hiçbir yerden haber almıyoruz arabanın içinde şehrin hemen dışında oturuyoruz. sigara kola çekirdek falan yapıyoruz o ara maçın bitimine 5 dakika kala arabaya bindik şeir merkezine doğru geliyoruz o ara 2 tane koşan bjk formalı gördük dedik hasittir l*n kaybettik maçı gitti şampiyonluk ama tam meydana geldiğimiz anda bütün her yerde Galatasaray bayrakları o anki mutluluk paha biçilmez yolun ortasında el frenini çekip kalabalığa koştuk şampiyonluk kutladık :)

• kaybettiğimdede lise sonda 4 ay sakal kesmedim totem olarak müdürün onca baskısına rağmen bu totem çok amaçsızdı sakal ne alaka bilmiyorum belkide o yüzden tutmadı :Dd

En İyi Kız Görüşü

• Ben fenerbahçe için bir kaç kez yapmıştım. Fenerbahçe bandajım vardı onu kafama bağlıyordum ve televizyonun dibine giriyordum :D Tabi eskide kaldı onlar :D

0|0
    0|0
    • ahahahaha :D kanka bandaj dedin efkarlandım yaa :/

• kanka iddayı kazandığım için yemek ısmarlıcaktı sözde o bile yok ortada :D sözünü tutmuyo bu çocuk yaa :/

• Yapacak bişey yok kanka. Kendi ayıbı. -.-

Erkekler Ne Diyor 3

• Forma giyip dua ederim , bu akşam yapacağım gibi

0|0
    0|0
  • Açıkçası yatıp uyuyorum maç günleri

0|0
    0|0
  • formamı giyer açar biramı bol küfürlü maçımı izlerim başkada yaptım bişey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaparim

0|0
    0|0
Yükleniyor...