Spor salonunda erkeklerden korkuyorum?

Selam arkadaşlar...
Konu doğru yerdemi tam bilemiyorum ama ben 7 aydır Body yapıyorum. Orada Body yapan sporcular var vücutları ile dikkat çeken... Ve onlardan çok korkuyorum? Ne yapabilirim?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bence görüp özenmelisin ve hırslanmalısın :D onlar gibi olmak için

0|1
    0|0
    • Özeniyorum ama çok tırsıyorum. Bir böh deseler aklım çıkar.

• Eyvallah kardeşim cesaretlendim biraz sağol...
      İnşallah saldırmazlar.

• Bro o olayı aklından çıkar ya :D zaten o vücut 1 -2 ayda olmazz bayaa sürer ve adamda biraz anlayış varsa ilk baştaki halleri aklına gelir :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• :D :D Neden korkuyorsun sanki seni yerden yere çakıp kafanı halter ile ezip beynini çıkartıp yiyecekler yah :D :D Sadece hayvan gibi kas yaptıkları için biraz göz korkutabiirler :D

0|1
    0|0
    • Geçen Benchin üzerinde tişört ve kulaklık vardı. Çalışmak için yan sehpaya koyarken 1000 kere düşündüm. Ya canavar görürse diye... Şükürki canavar geldi tişörtünü giyip arka kol çalışmaya gitti.

• Haklısın aslında...
      Dışarıdan cesur gibi gözüksemde içimde korkular var.
      Daha fazla kas yapayım zaman geçsin. Büyüdükçe dahada iyi olur durum

• Fazla cesaret işe yaramıyor :D Orta seviye en iyisi çok fazla cesur olursan :D mal gibi ölebilirsin mesela ben ölmem diyip 20. Kattan aşağı atlarsın :D ben yüzme bilmem ama yüzerim deyip mal gibi suda boğulursun bende geçen öyle oldu :D yüzerim ulan dedim 1.74lık havuzda boyumun 1.80 olmasına rağmen boğuluyordum :D

• niye korkuyorsun ne alaka

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum ama bana bir zararları yok. Bilinçaltımda oluştu böyle... Bir kere leg goo çalışcaktım bir baktımki 200 kg takılı.. Tam birkaç plakayı alıp indirdim o esnada bir canavar yanıma geldi "napıyosun l*n orda ben çalışıyorum" dedi ve hemen var gücümle kaçtım. Çok korkuyorum :(

• 7 ayda sen hic kas yapmadın mi

0|1
    0|0
    • Ya kendi çapımda kas yaptım reis ama onlarla boy ölçüsemem onlar dev

• döverler diyemi korkuyon mk :D

0|1
    0|0
    • Değil yumruk laf söyleseler komaya girerim.

• Evde yap , bırak spor salonunu

0|0
    0|1
  • Iyi iyi dayak yemekten korkuyorsan iyi yani benim icim fesatta biraz yani baska bisey yemekten korktugunu sandim. Dayak yemekten korkuyorsan bak bu cok iyi icim rahatladi

0|0
    0|0
  • kork tabi olm adam gelse bir tokat vurur düşersin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...