Eşcinselim ve yarın alışverişe çıkıcam tayt almak için mağazada nasıl davranmalıyım ?

Merhaba özelikle bayan arkadaşlara soruyorum eşcinselim ve yarın tayt almak üzere alışverişe çıkcağın artık çok çeşitli taytlar çıkmış renkli desenli falan nsl bir tayt olabilirim önerileriniz varmı ? ve mağazada kendime aldığımı söyleyeceiiğim taksime gidicem zaten nsl davranmalıyım neler söylemeliyim yarın biraz zevkini çıkartmak istiyorum açıkçası bu durumun uçuk kaçık önerilerinizde olabilir keyif alarak yapıcam yani nsl davranayım satış danışmanlarına :) :)

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• bu aralar hep eşcinsellikle ilgili konular açılıyor moda kısmında :S

0|0
    0|0
  • BENCE TAYTII ALIP DOĞRUCA PSİKATRISIN YOLUNU TUTMALSIN PONPALANMAK YERİNE;)

1|2
    1|0
    • hahahaha :) taytı popolanmak için aldığımı nerden biliyorsun :)

• pompalanmak ahahahh

• ne olduki ?

• bence şöyle yap kendi bedenini biliyosun değil mi lcw de facto gibi bir yere git bir iki erkek pantolonu da al sonra elinde pantolon ve taytla gir içeriye sonra taytı giyersin şimdi geyikli tayt moda

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim geyikli tayt benimde aklımdaydı :) taksimde kikriki diye biyer var biliyormsun oraya hep gidiyorum ben satış danışmanı kızlarda tanıyor artık beni orda deneyebilirim yani

• dışarıda normalsen iyi o zaman mağazada ne kadar beğendiğin şey varsa giy gitsin :)

• teşekkürler :) nsl deyim satıcı kızlara hep değişik bişey deniyorum sen tek gidinc ensl yapıyorsun mesela nsl durmuş falanmı sorarsın :)

• bence sen kendine alicagini soyleme bir arkadasina alicagini soyle

0|0
    0|0
    • ilk defa yaptığım bişey değil sürekli alıyorum zaten :) taksimde alıcam ama bu bana zevk veriyo yani orda kız gibi görülmek anlatabiliyormuyum bilmiyorum ama tatmin oluyorum :)

• hmmm ... o zaman bacim simdi boyle cicekli taytlar moda istersen onlardan al :|

• peki teşekkür ederim neler konuşayım satıcı kızlarla bir kız nsl konuşur merak ediyorum hep 2 sa muahbet ediyorsunuz siz ?

Erkekler Ne Diyor 2

• geyilkli style

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...