Nedendir bu yakışıklı erkeği kaptım havası?Daha da kötüsü pek çoğunun buna özenmesi

Hani şu çiftlerin çoğunda çiftlerdeki kızların kendilerini bir marifet yaptıklarını sanmaları nedendir? o kadar çocuğun peşinden koşup resmen sulanıp sonra resmen çocuğu mesajlaşmaya zorladıktan sonra o benim peşimden koştu havalarına girmeleri ya da? Bir de bazı kızların erkek arkadaşlarının yakışıklı olduğunu kanıtlama ısrarları örneğin işte erkek arkasım boyu uzun ıste renkli gözlü falan biliyor musun Kıvanç tatlıtuğa benziyor gibi iki saat konuşurlar iyi de madem aşıksın neden sevgilinni başkalarına güzel göstermeye çalışır ki insan sevdiğini daha çok kendine mi saklamak ister yoksa başkasına hava atmak amaçlı mı sevgili olur?sevgiliği neden yaparsınız?

• Hava atma cabaları
    A seç
  • Sevdiginden yapar
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• ergen onlaar ya zaten coğuda kullanılıp atılıyor

1|0
    0|0
    • aksine oylesiyle daha ciddi oluyor bu erkekler iki sirin tatlı kız rolu yetiyor içini bilse pek cogu ne sinilikler vr kız ortamında acılır boyle konular

• teşekkür ederim :)

• ben tesekkur ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• siz kızlar zaten hep böylesınız elbıse laırsnz mesala bak grdn mu ıste surası söyle burası böyle su kadara aldım erkek arkdas edınıncede aynı seyleri yapıyorsunuz ayrım ? bnce yok budurmda

1|0
    0|0
    • elbise mal erkek arkadasımı mal gibi seciyorsam bu erkek de maldır ki bana kanıyodur anlayısı cıkmaz mı?

• ya kimse sormuyor boylesine iste zorla anlatıyorlar bana ne bana mı begendiriceksin diyorum içimden sen nasıl asıksın ki sevgilini sürekli birine kanıtlama cabası falan sonra büyük kız tavırları fazla güven itici eyler bunlar

• bencede itici

• C: mal olduklarından

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...