Zararlıda olsa en hızlı kilo nasıl verilir sizce?

1 ayda en az 2 3 kilo kadar nasıl verebilirim? Detay detay detay detay

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım ayda 3 kilo hızlı olmaz aksine yavaş olur :D 1 ayda 7-8 kiloya kadar çıkarsın. Heleki kilon fazlaysa yağ oranı çoksa çatır çatır verirsin valla. Önemli olan irade. Yazarsan yardımcı olurum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İnsanlar biraz dalga geçiyor olsa da Canan Karatay ı araştırabilirsin ama bu kısa süreli bir diyet programı değil yaşam tarzı olmalı senin özellikle merak ettiğin birşey varsa sorabilirsin

0|0
    0|0
  • Ben çok sık ama çok az yemek yiyerek ve günde 6km yürüyüş yaparak 3 yıl önce 4 ayda 25 kilo vermiştim.

0|0
    0|0
  • Pamukçular vardı bir ara. :D

0|0
    0|0
  • L-carnitine al

0|0
    0|0
  • Cok dusuk karbonhidrat ve bolca kardiyo

0|0
    0|0
  • Twerk yap :)))

0|0
    2|0
  • kilo vermek mi sebep ne iremsu gayet güzel ve seksisin zayıf olmak seksi olmak demek değildir ki.

0|0
    0|0
  • Kes yağlarını

0|0
    0|0
  • 1 ay o kilo ne ki ben sana bir teknik söyleyim 1 hafta 7 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • 2,3kılonın lafımı olur canısı aramızda bırak verme 😅

0|0
    0|0
  • yürüyüş koşu. biraz efor sarf et. ilaca yönelmeden denemelisin.

0|0
    0|0
  • Yedigin herseyi bol cigne su ic uyumadan 4 saat once yemeyi kes sade kahve ic yuru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben herbalife dengeli kilo verme ürünleri ile 3 ayda 12 kilo verdim zararlı değil tabi sağlıklı bir şekilde

0|0
    0|0
  • 1 ayda 2 3 kiloyu gayet saglikli bir sekildede verebilirsinki o zararli seyleri yapmana gerek yok klasik bir diyet listesi yap yeter😊

0|0
    0|0
  • hergün sadeece kahvaltı yaparak

0|0
    0|0
  • Kahvaltını düzgün yap günde 2.5 lt su iç en az 2 km yürü günde akşam yemeğini 6 dan önce ye fıstık gibi erirsin değil 2-3 kilo 4-5 kilo bile verirsin

0|0
    0|0
  • dans ederek

0|0
    0|0
  • 1 hafta günde 1 öğünle arada 2 öğünle su ve çorbayla beslenmek zarari da olmadı denendi fakat uzun sureli kullanimda bilemeyeceğim bir de herkesin bünyesi farklidir. Bunun yanında evde ip atlamak mekik çekmek.

0|0
    0|0
  • 3 haftada 4 kilo veren arkadaşım var
    sabahları su içerek uyanıyor güne su ile başlıyor lokmaları çok çiğniyor
    çok fazla ekmek yemiyor ve öğlenleri bir çay varmış herhalde ondan içiyor
    Zayıflıyor valla çok güzel

0|0
    0|0
  • 2 3 kiloyu 1 hafta da verirsin 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...