Fenerbahçe Falcao'ya 7.5 Milyon Euro teklifte bulunacakmış. Falcao kabul eder mi sizce?

Fenerbahçe, Falcao'ya yarım sezonluğuna 2.5 milyon Euro önerecek ve 1.5 yıllık teklifte bulunacak. Falcao 1.5 yıllık sözleşmeyi kabul ederse toplam 7.5 milyon Euro alacak. Kolombiyalı futbolcunun Fenerbahçe'nin kendisine yapacağı tekliften haberdar olduğu biliniyor. Falcao'nun şimdiden Fenerbahçe ve İstanbul hakkında kapsamlı bilgiler topladığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Falcao'nun her ne kadar sakatlıktan sonra formu düşsede 7.5 milyon Euro'ya gelmesi imkansız. Kaldı ki Chelsea'ye kiralık giderken bile Monaco 8 milyon Euro'yu kabul etti. Her futbolcunun kariyerinde düşüşler oluyor. Şu an durumu kötü olsa bile eski formunu yakalıyacaktır. Satılırsa en az 30 milyondan aşağı gitmez diye düşünüyorum. Bu maliyeti de karşılayabilecek bir Türk kulübü yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence gelir falcao ama bence kendisini gösterir burada ama ancak ligde gösterir onun dışında Avrupa kupalarında işi zor

1|0
    0|0
  • Gelsede tirt bence ona 7.5 vrrcene 15 verip genc bir forvet alsin 5 seneligine

1|0
    0|0
  • Falcao çok ağır bir sakatlık geçirdi yararlı olabileceğini düşünmüyorum

1|2
    0|0
  • @Hummelsx diyebbi arkadas karsiliycak bir klup yok demiş kendisi gsli ve fenerbahcenin sorusuna buni karsiliyicak bir Türk klubu yok diyor kendisiyle atiştim siteden ciktigim ic8n konularina cevap vermedim kendisi ezik bir gslidir yuz karasidir hatirlatirimki nani ve van persie transferlerinde 50 milyon para harcandi ve ona uyuz oldugum icinde bu yaziyi ona hitaben yazdim evet gelelim şimdi konuya : Falcao o paraya gelecek bir oyuncu degil fakat bu oyuncu bize gelebilir fiyat konusu anlaşilirsa

0|0
    0|0
  • Falcao bu paralara gelmez

0|0
    0|0
  • Gereksiz gelmemesinden yanayım

1|0
    0|0
  • devre arasında geleceğini sanmıyorum ama yaz döneminde fenerbahçenin önemli bir transferi olacaktır

1|0
    0|0
  • Kendini yeniden göstermek için gelecektir bence

1|0
    0|0
  • Van Persie den fayda alamadılar galiba

1|0
    0|0
  • ulan van persie nani geldi ne oldu yaşlı ve sakat adamları topluyoruz bildiğin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...