Fenerbahçenin neden bu kadar düşmanı var?

ben fenerbahçeliyim ve takımımla gurur duyuyorum. fakat fenerbahçenin birçok düşmanı olduğu bir gerçek (bence). merak etmekten kendimi alamıyorum. bunun nedeni ne olabilir sizce?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Çekemeyen insanlar çokkkkkk şimdi bir sürü eksi yerim :)

2|2
    4|5

Erkekler Ne Diyor 11

• kendilerini Cumhuriyet olarak görmeleri buna neden oluyor

1|4
    2|0
  • Ben fenevbahçe düşmanı değilim cumhuriyetin içinde cumhuriyet kurmaya çalışanların düşmanıyım;) Bir ülkede bir spor kulubünü diktatör gibi yönetenlerin düşmanıyım. Evde çoluğuna çocuğuna ekmek parası götürme peşinde olup da o parayı bilete verip ve karşılığını nankörlük, şikecilik ile verenlerin düşmanıyım;) Şimdi kim fenevbahçe düşmanı sen söyle.

Dipnot: Galatasaraylı olmamı yazmama gerek yok sanırım.

0|4
    1|1
  • Galatasarayın Avrupa'da tabiri caiz ise Türkiye'yi şahlandırdığı dönemde Fenerbahçe sürekli yabancı oyuncu transferleri ile pahalı transferler ile gündeme gelmeye çalışıyordu. Milli takım'ın Dünya 3.sü olduğu dönemde takımın çoğnluğu Galatasaray futbolcusuydu. Fenerbahçe'de şaibeli bazı maçlara imza atıyordu o kadar transfer yapmasına ragmen,(örnek 3-0 gerideyken 3-4 yendiği Gaziantepspor maçı) ,UEFA kupasının tesadüf eseri alındığına yönelik açıklamalar da tuzu biberi oldu.

Fenerbahçeyi severim,Futbolcularının bir kısmını da severim, benim kendi gözlemimdir ,o transfer dönemlerinde gaza gelen zengin aile çocuklari hep fenerli oldular,özentiler de içinde tabi,fakat bunlari tüm camiaya maledemeyiz. Galatasarayda ve diğer klüplerde de vardir az miktarda. Şimdiki Galatasaray'dan memnun muyuz? Hayır o da fener gibi olmaya başlamaz umarız, sıfırdan oyuncu yetiştirmektir asıl yetenek. Parayla ithal etmek değil.

Dip not:Fenerli caner'in Galatasaray'ı 2010'da avrupa'dan elenmesine sebep olan penaltıyı yaptırıp sonra Fener'e imza atmasi manidardır.Eşi benzeri yoktur.Tümer'İn BJK'den Fener'e geçmesi gibi.

2|0
    2|1
  • fener düşmanlığının fitilini ateşleyen iki isim olmuştur. biri son iki dönemin başkanı ali şen diğeri mevcut başkan aziz yıldırım.

2|4
    2|0
  • Mantıklı düşün biraz başka takıma düşman olan futboldan anlamıyordur zaten. Fenerbahçenin hiç düşmanı yok sen nerden vardın bu kanıya . Futbolu bilmeyen herkes yorum yaparsa düşman varmış gibi görünür. Galatasaraylıyım ve bu konuda herkesle tartışabilirim

0|0
    0|0
  • fenere bir bahçesine iki

0|2
    2|1
  • Ne ekersen onu biçersin sadece bu

1|3
    2|0
  • Gıcık bi takım çünkü. Başkanları laboratuar ortamında incelenmeli zaten.

1|0
    1|0
  • efendi olana kimin lafı var ki ?

1|3
    2|1
  • senin fenerli olman gayet yeterli bi sebep bence..

0|0
    2|0
  • büyüklerin her zaman düşmanı çok olur

2|1
    2|5

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu soruyu aziz yıldırıma sormalısınız bence.Öncelikle bilmelisiniz ki olay fenerbahçe değil,aziz yıldırım adındaki kötü niyetli zattır.Adam geldi geleli,düşmanlık edebiyatları yaptı,biz ayrı cumhuriyetiz dedi,tüm spor basınının başına musallat oldu,kendi isteğine aykırı olan medya mensuplarını işinden attırdı(Erman Toroğlu gibi),tehdit,şantaj,kendine yalakalık yapacak adamları,hiçbir meziyetleri olmadığı halde medya kuruluşlarına yerleştirdi (selçuk yula,ercan saatçi gibi)

Taraftar destegini arkasına almak için sürekli GS,BJK,TRBZN... düşmanlığını kullandı.Adam tamemen kin,nefret ve düşmanlık duygularından beslenen bir iblis haline geldi...

Tüm gücünü kin,nefret ve düşmanlıktan alan,üstelik başarı ugruna hertürlü pisliği mübah gören (basına manipülasyon,şike,teşvik...) bir insanı kim sever sizce?

2|6
    3|0
    • helal olsun,güzel açıklamışsınız +++++

• Fakat yönetim yüzünden bütün bir kulüpten nefret etmek ne kadar doğrudur?

• Ama ne ben nede başka bir GS li sizden nefret etmiyoruzki canım.Nefret ettiğimiz fenerbahçe taraftarı değil,aziz yıldırımın kendisi.Beni herkez bilir fanatik GS liyim ama senin soruna 5 yıldız verdim yemin ederimki.

• Bunu Aziz Yıldırım yaptı,o böyle istedi.Çünkü başka türlü ayakta kalamazdı.

Düşünün bir,Galatasarayın tarihinin en parlak dönemi aziz yıldırım başkanlıgı zamanında oldu.

En fazla Galatasaray şampiyonluğu gören fener başkanı kim? cevap: aziz yıldırım

Türk futbol tarihinde ilk olarak bir avrupa şampiyonu gören,UEFA ve Avp.süper kupası Galatasaray takımı gören fener başkanı kim? cevap aziz yıldırım

Şimdi siz cevap verin,bu şartlar altında aziz yıldırım nasıl fenerin başkanı olarak kalabilirdi? cevap: DÜŞMANLIK YARATARAK,AYRIMCILIK YARATARAK,KİN VE NEFRET TOHUMLARI EKEREK,SPOR MEDYASINI ELE GEÇİREREK...

Baktı artık bu bile yeterli gelmeyecek,bu kezde hile yapmaya kalkıştı.Şike,teşvik ...vs

Fenerli arkadaşlar,görün artık bunları,azizin kurşun askerleri olmayı bırakıp,gerçekleri görün artık.Siz en büyük hatayı,o şikeci herifi hapisten tahliye oldugunda,tekrar seçerek yaptınız.Unutmayınki o adam başınızda olduğu sürece fener =şike şeklinde akıllarda kalacak

2|4
    2|1
  • Ben Galatasaraylıyım.Fenerbahçeye düşman falan değilim.Zaten öyle bir düşmanlıkta yok.Bu tamamen aziz yıldırım denen adamın uydurmaları. Don Kişot'un yel değirmenleriyle savaşması gibi aziz denen bu adamda hayali düşmanlar yarattı hep kendine.Maksat fenerbahçe taraftarlarını etki altında tutmaktı.Fenerbahçe taraftarları,diğer kulup taraftarları gibi memleketimin insanlarıdır,hepsini severim,biz kardeşiz.Bizim sevmediğimiz siz değilsiniz,başkanınız olacak o pis adamdır.

1|2
    0|0
  • evet şikecilere düşmalığımız var olmasın mı yani

2|5
    4|2
  • futbola sürdükleri leke yüzünden . fenerbahçeliler ne kadar kabulenmese de şike olayını da aziz yıldırımın bunda nasıl parmağı olduğunu da herkes biliyor . galatasaraylıyım . ligdeki tüm takımları severim fenerbahçe hariç .

1|0
    0|0
  • fb ülkerin taraftarı berbat takımınızın en kötü günlerinde desteğinizi çektiniz umutsuzluğa kapıldınız ve euroleaguede bjkden sonra ki en umut vermeyen takımsınız

0|0
    1|1
  • Meyve veren ağaç taşlanır.

1|3
    4|7
    • Pardon hangi meyveyi verdi fener? Şikemi?Teşvikmi? yanlı medyamı?

• Tamam işte ben sevmiyorum zaten aziz yıldırım ve saz arkadaşlarını ama takımımı da sonuna kadar desteklerim futbolda böyle bir şey işte .

• tabiki öyle haklısınız.Biliyormusunuz biz birbirimize muhtacız.Bu rekabet olmasa Galatasaray ve Fenerbahçe bunca paraları kazanamaz,kaybolup giderdi.

• geçen sezon şampiyonluk yarışında 6s Bjk berabere kaldılar diye sokaklarda halay çektiler fenerde o gün yenmişti biz de sokaklardaydık bize küfür edip saldırdılar toplanıp küfür etmeyeceğimiz dedik sevincimizi başka yerde yaşadık biz bu yüzden fenerliyiz bir tane ittifakımız bir tane dostumuz daha olamaz bize bizden başkası yaramaz

1|1
    2|5
  • ergen edebiyatıı ay fena olyorum

0|0
    4|3
  • bir fenerbahçelinin fenerbahçeliden başka dostu olmaz bu yüzden fenerliyiz büyük bir aileyiz

1|2
    4|5
Yükleniyor...