İlişki sonrası boşluktaysanız ne yapardınız?

Arkadaşlar uzun bir ilişki yaşadınız ve ayrıldınız. Artık sevmiyorsunuz onu. Ama boşluktasınız. Yani hayatınızın bir yanı eksik kaldı. Bu durumda yanlış bir kişiyi o boşluğa koymak gibi bir hata yapmaya meyillisiniz. Bu tip bir durum başınıza gelmiştir. Böyle bir durumu yenmek için ne yapardınız?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bişey yapmazdım sadece beklerdim farklı şeylere yonelmeye çalşırdım eğer başkasıyla çıkarsam bu boşluktan dolayı karşımdakinin duygularıyla oynayacagm aklma gelceği içn vazgeçerdim baska biryle çkmaktan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir şey yapmam. severim zaten bu boşluk hallerini yaşamayı.

1|0
    0|0
    • Neden sevdiğini açıklar mısın? Ben de sevmek istiyorum da başaramıyorum.

• zihnim, ruhum, bedenim ve kulaklarım. hepsi dinleniyor.

zihnim ve ruhum dinleniyor çünkü beni yoran, zora sokan soruları halletmeden bitirmiş oluyorum. kulaklarım dinleniyor çünkü her gün defalarca çalan telefonlar susuyor, dırdır bıdıbıdı bitiyor. bedenim dinleniyor çünkü bazı erkekler hayvan gibi sevişiyor.

• Güzelmiş...

• Ders çalışıyorum, yakın arkadaşlarıma aileme yakın oluyorum. Bir de günlük tutuyorum iyi geliyor

0|0
    0|0
    • Günlük hiç tutmadım. Benim yazdıktan sonra imha etme gibi bir huyum var. Ertesi gün okuyunca bu saçmalık ne diyor ve imha ediyorum..

• Ben de bitince imha edeceğim. İlerleyen zamanda geçmişi okuyunca komik oluyor :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...