Lütfen cevap verin çok merak ediyorum ne yapmalı sizce?

bi kız arkadasım var durmadan benden fikir almak istiyo ama bende bi türlü çözüm bulamadım sizlere danışayım dedim.. arkadasımın bi çıktığı vardı 1 yıla yakn çıktılar defalarca ayrılıp barıştılar ama bence birbirlerinden hiç vazgeçemediler sonra ayrıldılar kötü bi şekilde çocuğun şuan sevgilisi var arkadasımın yok çocuğun onu sevdiğine inanmıyoruz ama beklediğimizden uzun çıktılar tam arkadasıma bunu unutturmaya çalışmışken 2 ay önce falan doğum gününde çocuk mesaj attı ve yen,den kafası karıştı çocuk yalnızken ona anlamlı bakıyor fakat başkaları varken bakmıyor arkdasları da bu aşkı bi zamndan sonra engellemeye çalıştı. sizce çocuk arkadsımı seviyo mu ben onu unutamadığnı düşünüyorum ama sizlerin de fikri çok önemli cevap verirseniz mutlu olurum

Güncellemeler:
cevaplarınızz benm içn çok önmlii yardmcı olursanz sevinirimm
daha pekk bi cevap alamadım yaa:/ neden cevap vermiyosnz:(

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• neden ayrıldıklarına bağlı...ama ben şunu bilirim bi erkek gerçekten bi kızı seviyorsa çaba gösterir, uğraşır, ne yapar eder tekrar onun kalbini kazanır...başkasıyla olmaz..arkadaşını biraz da alışkanlıkla özlüyor olabilir ya da kendini unutturmayan ona acı çektirmek için o bakışları da atıyor olabilir..dediğim gibi neden ayrıldıkları da önemli bir nokta

0|0
    0|0
    • ya baya ayrılıp barıştılar her şeye rağmen ama son ayrılma sebepleri çok kötüydü ona rağmen doğum günü mesajı atması bizi düşündürdü

• anladım teşekkürler..

• hı bu arada ama ihanet yok bide çocuk cevresinden çok çekiniyo yaa

Erkekler Ne Diyor 1

• Çocuk arkadaşını hala seviyor

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama bilmiyorum işte başkasıyla çıkması ama bir yandan da doğum gününü falan unutmaması çok karışık bence

Kızlar Ne Diyor 1

• Seviyosa da bu ne midesizlik o zaman diğer kızın yanında ne işi var. Çocuk sevgilisini seviyo çıkıyo mutlu ve arkadaşın da umrunda değil. Sadece öyle bakıyo ediyo işte o da arkadaşın onu seviyo diyedir.

0|0
    0|0
    • onun böyle düşündüğünü sanmıyorum ama napmya çalışıyo çok karışık yaa bunu çözen filozof olur galiba:)

Yükleniyor...