Kalp gözünü arala ve ona kulak ver...

Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız? O an ne tür tepkiler verir vücudunuz? Ve neler düşünürsünüz?

Güncellemeler:
Kelebek Yoğunluğu*

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli aklımı meşgul ediyorsa aşk/hoşlantı var demektir aksi takdirde çok çabuk etkilenip bir o kadar da çabuk sıkılan bir kimliğe sahibim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk önce sesim titrer ki kendime cidden özgüveni olan biri olmama rağmen aşk ciddi oranda masumane bir duygudur hani o içinizde hiç susmayan lanet olasıca olumsuz nefsane pis duyguların olduğu kapıyı bir anda kapatır 1000 tane kilit vurursunuz hafiften karnınız şişmiş gibi bir duygu hissedersiniz sanki oraya bir avuç taze sevgi konulmuş gibidir yemek dahi yiyemessiniz size tokluk hissi verir cennetten kopup gelme bir duydur aşk o sebeple zevkten ölecekmiş gibi hissedersiniz ben işte öyle oluyorum gerçekten aşık olduğumda :)))

0|0
    0|0
  • yatarken kalkarken yemek yerken yürürken çalışırken otururken birisiyle konuşurken birisiyle konuşmazken müzik dinlerken aynı şarkıyı sardırıp sardırıp tekrar tekrar dinlerken yan yana iki kişi görürken hep onu düşünüyorsan aşık oldun demektir

0|0
    0|0
  • aşık olmak önce sadece onu düşünmek sonra huzursuzlanmak ve en son da pişman olmak değildir. aşık olmak daha farklı daha yüce bir kavramdır. günümüzdeki insanların çoğu aşk ne demek bile bilmiyorlar. yolda geçen her 4 kızdan birine aşık olunmaz.aşk dediğin bir defalıktır . ve o kişi ile ilgili her ne yaşarsan yaşa ,ne kadar acı çekersen çek pişman olmamaktır. aşk dediğin şey günümüzde farklı algılandığı için .ben hiç aşık olmadım o yüzden bilemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • yüzümde gülümsemeler oluşur. ve saçmasapan şeyler düşünürüm :D karnım ağrır terlerim falan bla bla bla

0|0
    0|0
  • mide ağrısı

0|0
    0|0
  • Gözlerin gözlerinde, dizlerin dizlerinde, nefesin nefesinde kaybolmak istiyorsa aşıksın demektir...

0|0
    0|0
  • karnım ve kasıkalrım agrır:D

0|0
    0|0
  • uyuz olurum sık sık

0|0
    0|0
  • pipim kalkar benim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben aşık oldgmda kesnlkle yüzsüzleşiorm...ahsfsaghjdhs... illa o adamın aurasını calarım

0|0
    0|0
  • Mideme sancilar giriyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...