Sizce bu vücut 6 ay gibi bir sürede toparlanır mı?

Sizce bu vücut 6 ay gibi bir sürede toparlanır mı? Başlayalı hafta oldu şu lanet göbekten çok rahatsızım :D 6-7 aya kadar fit olmam lazım önerileriniz var mı? Boy 187 kilo 85 yaş 20
Sizce bu vücut 6 ay gibi bir sürede toparlanır mı?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle toplar yemene içmene özen gösterip haftada 4 gün spora agırlık verırsen toplar👍 ah birde sanırım 94 kıloya filan cıkman gerekiyor iyi çalışmalar 😀

0|1
    0|0
    • Saçmalama 94 ne demek abooooo ahah :D 80 in altına düşmeye çalışıyorum 2 haftada 2 kilo verdim :D

• Ya onlar hacimlidir kalığları çok iyidir, ya da hayvan gibi olmak gibi :D Ben fit olsam yeter çok itici bence hacim

• Saçmalama ya ne itici :D abartısına girmedigin sürece çok seksii... :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• toplar gibi duruyor

0|1
    0|0
  • Uzman değilim lakin rahat toplanır tabi toplanmaktan kastın nedir bilemeyeceğim. :)

0|1
    0|0
  • bu soruyu sormuştun yine aynı cevabı yazıyorum antrenman ve beslenme düzenini bilmeden süre vermemiz doğru olmaz :)

0|0
    0|0
  • Toparlancak neyi var gayet iyi

0|1
    0|0
    • Yok be neresi iyi şekil denen bir şey yok vücutta zamana ihtiyaç var

• yok be fit olmak amaç hayvan gibileri itici bulanlardanım

• Şişmek istemiyorum demişsin ozaman plates yap kız sporu gibi duruyo ama hiç öyle degil baya zorluyo tv. adam yaparken tere karışdı. aman bence iyisin

Erkekler Ne Diyor 4

• Toparlanır adamım ama 1 yıl git

0|1
    0|0
    • Kardeşim yazın otelde çalışacağım gitme şansım olmayacak 7 aydan fazla sürem yok :(

• Sen ilk baslarda alıstır kendini mekiğe 25,50,75,100 diye
      sonra yapabiliyosan 30 saniye arayla 50,50 mekik çek yapamıyosan 4 set 25 mekik yap
      Boy boyle arttır sabah oğle aksam boyle yapmaya devam et 300 tane olur
      ben eskiden bu programı uyguluyodum simdi sıkıldım karın çalısmaktan 100 tane yetiyo bana :)
      Sende 5 kıloyu verip kas yaparsın işte vucudun tam olur

• Eyvallah kardeşim benim, başarılar :)

• o sure sekillenmek icin yeterli

0|1
    0|0
  • toplar ama sıkı ve sağlam çalışıp iyi beslenmen gerek hacim kazanmak için :)

0|1
    0|0
  • bunun on kilo fazlasına kabulüm:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...