Sabri Sarıoğlu Galatasaraydan gitmeli mi?

bir sabri olayıdır patladı gidiyo aldığı para ile ilgili yazılanlar kötü oynayısla ilgili söylenenler falan sizcede gitmeli mi?

• Bence gitmeli
    44% (4)40% (12)41% (16)Oy Ver
  • Bence kalmalı
    56% (5)60% (18)59% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• Gitsin ya gecen ki maca baktim. Dedim napiyo bu ya. Ne ayaksin oglum sen diye bagirdim tv'ye

0|1
    0|0
    • :))))) bir sağa dönüyo bir sola oyuncuya poposunu dönüyo falan :)))

• Ilk defa dun mac izledim, dunmuydu galatasarayin oynadigi gun evet dundu:)
      sabri cok gozume carpti demekse:)
      Neyse artik bilmiyorum. Hani mac fanatigi degilim sadece takim tutarim okadar :)

• Aynen :)

En İyi Erkek Görüşü

• sabriden önce gitmesi gerekn çok oyuncu var. lig ayarında tecrubeli bir oyuncu ama şampiyonlar ligi ueaf falan yetersiz biri. o yüzden en azından yedek kalıp bazı lig maçlarında görev almalı sadece. aldıgı parayıda hak ediyor. kaç yıldır orda. emeklerin karsılığı bu. biraz da kaymagını o toplasın. kevin gibi almanlara para yedircegimize onlar yesin

0|1
    0|0
    • Doğru konuşuyorsun ama aldığı para ile oraya sabrıden daha iyi ve uefada oynatabılıcegımız oyuncular alabiliriz :)

• umut buluta falan ne diyorsun? bence bunlara verilen para tartışılmalı. burak falan mesela. neden satılmıyor?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya evet zaman zaman iyi oynuyor ama takımın selameti için gitmeli ki ondan önce gitmesi gerekenler de var :)

0|1
    0|0
  • Sabri'den once gitmesi gerekenler var. Takimin yarisindan fazlasi gitmeli

0|1
    0|0
    • Ama başta sabri gitsin lütfen 🙏

• Eheheh adamın futbol kariyeri bu kadar erken bitmemeli bence. Bırakın kalsın küçük enişte :)

0|1
    0|0
    • Kadroda gördüğüm zaman çıldırıyorum adamı ya :)

• Fenerbahçe camiası çokça seviyor kendisini ben de o kitleye dahilim o yüzden kiyamadim sarı kafaya :)

• Boşuna sevmezler zaten :)

• kalsın daha uzaya gol atcak o :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Zamanında galatasaray futbolculara maaş ödeyemiyorken sabri veriyormuş futbolcuların paralarını
    tamam iyi oynamıyor ama ondan önce gitmesi gereken kaç kişi var daha düşün

0|2
    0|0
    • Rivayettır o ya :)

• Hakan Sukur veriyormus diye duymustum. Soz konusu donemde Sabri gencti. O kadar parasi yoktur. Gerci Hakan'inda cebinden verip vermedigi mechul.

• @leclientprive İkisi de galatasaraya çok şey katmış kişiler
      2 gün önce gelip ortalığı altını üstüne katan yönetim gitsin sabriden önce

• Ne olursa olsun şu an ki 11 ya da 18 de sabri kadar Galatasaray adina çalışan bir futbolcu yok. Sabri herseyden önce Galatasaray'ın sempatik bir sembolü. Takimdaki futbolu ilk 11 e baktigimizda kotu degil. Zira takimin geneli kotu oynuyor. Ayrica sampiyonluk icin yeterli kadroya sahip degiliz. Sag bekte sabri gayet yeterli ve hirsli bir oyuncu.

0|2
    0|0
  • Sabri kalsın biz gidelim

0|1
    0|0
  • sabri giderse sorunlar çözülcekse bunca rezaletin sorumlusu ahmak yöneticiler değilde hakiki galatasaraylı sabriyse tamam gitsin

0|1
    0|0
  • Aga her maç 5 asist yapsada artık yeter çoluğu çocuğu oynatalım spastikleri gönderelim

0|1
    0|0
  • Arkadas Sabri'yi yolladin... Tamam laf eden yok. Kimi oynatacaksin? Daha iyisi var mi? Aldin mi oyle bir oyuncu?

Adama vermisler bir miktar para, yok ben bedava oynarim mi diyecek? Kime verseler tamam der ustelik Galatasaray'da oynayacak.

burada sorgulanmasi gereken Sabri degil, O'nu takim kotuye giderken, yaptiklari kontrat ve odedikleri miktar ortadayken, insanlarin onune atan Galatasaray yonetimidir.

Adet oldu zaten biri secilsin yem edilsin.

0|1
    0|0
    • Zaten yönetim suçlu bunu sabrının üzerine yuklemıyorum sabri her zaman ki gibi kötü oyunlarına devam ediyo gönderilmeli bence

• Katiliyorum ama yerine biri olmadan gitmemeli. Zamaninda parayla ilgili konulardan dolayi oyuncu gonderildi bu klupten. Yerlerine kimse yoktu ve cok sorun yasadik. Kewell defans oynadi bu takimda. Sabri'nin yeri doldurlamaz degil ama madem gitsin isteniyor, yerine daha iyisi kesinlikle getirilmeli. Ayrica bu sekilde de gonderilmemeli. Kac senelik Galatasaray emegi var. Iyi ya da kotu, her zaman hatirlanacak bir oyuncu ve de gonulden mucadele ettigini dusundugum bir Galatasaray'li. Server Cetin gibi ya Rijkaard gidecek ya bilmemne tarzi isler cevirip menfaatini dusunen biri degil kesinlikle.

Kotu de olsa, iyi de olsa Galatasaray gibi koklu bir kulture sahip bir klubun oyuncusunu milletin agzina sakiz yapmasina anlam veremiyorum.

• Ünlü futbolcu Sabri Sarıoğlu, Paralel Yapının Galatasaray imamı mı? Bu akşam Flash TV'de deşifre ediyorum. Kaçırmayın.

0|1
    0|0
  • Daha makul bir ücret alıp kalmalı.
    Kenarda oturmayı dert etmeyecek ve oynadığı takımın taraftarı bir yedek her zaman kullanışlıdır.

0|1
    0|0
  • kalsın iyi

0|1
    0|0
  • Sabri iyi bir gsli ama gsnin topcuusu degil yeter artik

0|1
    0|0
  • kime gülcez o olmazsa :(

0|1
    0|0
  • Reyiz kalmalı

0|1
    0|0
  • gitmemeli ilk 11'dede kesinlikle oynamamalı yedekte otursun mq

0|1
    0|0
    • Ee ne diye kalcak yan tarafta oyuncuları motıve mi etsin :)

• kötü bir oyuncu değil ilk 11ede yakışmıyor ama, küçük takımlara karşı oynayabilir yeni sağ bek alınırsa adam gibi.

• Yani bence sabrının yerine alınmalı

• galatasarayı galatasaray yapan sabri zaten

0|0
    0|0
    • Ciddi misin bunu söylediğine :)

Yükleniyor...