L-cartine kullanan?

Amacım kilo vermek bu l cartine kullanıp nasıl etki görmüş vs yazarmisiniz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• l-carnitine ancak yoğun şekilde cardio yapan sporculara kullanması tavsiye edilebilinir eğer cardio yüklemesi olmayacaksa boşuna kullanma sana zarar verir ve bol su tüketmelisin o yağ yakıcıyı kullanaacğın zaman yoksa hiç bir etkisini göremezsin arkadaşım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Yoğun spor yapmıyorsan kullanma, L-Carnitine ancak spor yapıyorsan doğru düzgün etki gösterir. Aslında spor yapıyorsan buna da gerek yok, ancak vücut yağ oranını %5'in altına indirmeye çalışan sporcuların kullanması mantıklı olan bir üründür.

0|0
    0|0
  • kilo vermek istiyorsan diyet ve spor yap

0|0
    0|0
  • Hiçbir işe yaramaz eğer evde oturup sadece L-cartine içip zayıflayacağını düşünüyorsan imkansız L-cartine sadece vucüddaki ısı seviyeni artırıyor daha çok terlemeni ve biraz daha hızlı kilo vermeni sağlıyor oda sıkı spor ve dietle olabilecek birşey diet ve spor yapmadan asla tek onu içerek yapabileceğin birşey değil.

0|0
    0|0
  • Çok da fazla etkisi olmadığını ama psikolojik etki ettiğini duymuştum

0|0
    0|0
  • spordan once ıcılır yag yakımını hızlandırmak ıcın kanks

0|0
    0|0
    • sporla beraber mi kullanılmalı yani? ben akşamları 1 saat kadar yürüyorum mesela. kullanabilir miyim?

• @ovpapatyaa tempolu yürüyosan olur kanks ama öyle mıy mıy etrafa baka baka yuruyosan bosa ıcme

• Boğazını tutacan onlar boş

0|0
    0|0
  • spor ve diyetle beraber kullandığında etkisini görürsün... ama bunu spora başladığında hemen kullanmazsın.. önce vücut kendi yağ yakımına başlamalı ilerleyen zamanlarda yağ yakımın azalır bu evrede carnitine ile takviye yaparak seviyeyi yeniden biraz yükseltirsin.. ama çok aşırı bişey bekleme... ayrıca diyet ve düzenli spor yapmıyorsan hiç kullanma etkisini görmezsin...

0|0
    0|0
  • Tavsiye etmiyorum

0|0
    0|0
  • sakın kullanma

0|0
    0|0
  • Kılo verecek kım 😃

0|0
    0|0
  • o neymiş

0|0
    0|0
  • Kilo. vermek istiyosan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl bir ilaç olduğunu bilmiyotum ama Bence kullanma. Tehliklei olabilir. Doktora sor en iyisi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...