Arkadaşlarınız size de birilerini ayarlamaya çalışıyor mu?

Evet soru açık arkadaşlar ben de çok oluyor..Sevgilisi olmayanlara soruyorum size de arkadaşlarınız "Bak şununla bir tanış,çok yakışırsınız,bir görüşün." gibi cümleler kuruyor mu? Şimdikilerin dediği gibi size birilerini ayarlamaya çalışıyorlar mı?

Güncellemeler:
Güncelleme için özür dilerim..Şunu merak ettim arkadaşınızın söyleyip de sevgili olduğunuz biri var mı?

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir arkadaşım var her geldiğinde yeni bir öneriyle geliyor hahahahha şimdiye kadar da daha bir kere bile adaylarını tanımak istemedim ben istemedikçe oda bu tutumu devam ettiriyor sanırım =))

0|0
    0|0
  • yok derim kaderimde ne olacaksa o olsun derim

0|0
    0|0
  • hayırsız benim arkadaşlar

0|0
    0|0
  • bir kere işyerinden arkadaşım bir kızla tanıştırmıştı ama olumsuz sonuçlandı, çok insan söyledi sana birini bulayım diye, ama ne kötülük varki bunda

0|0
    0|0
  • yok be ne gezer bizimkiler aç kurt gibi :)

0|0
    0|0
  • evet oldu sağolsun arkadaşım

0|0
    0|0
  • benim arkadaşlar o konuda biraz egoist :))

0|0
    0|0
  • evet bir ara çok yoğundu. ilk başlarda eğlenceli geliyordu öylesine giderdim. sonra o da sıktı

0|0
    0|0
  • nerdeeee :D

0|0
    0|0
  • Yok la nerde öyle arkadaş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hayır ama deselerde takmam ben onların istediğini değil kendi istediğimi yaparım

0|0
    0|0
  • görücü usulü pek ilgimi çekmediği için bulaşmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Evet, var öyle arkadaşlarım.

0|0
    0|0
  • Eksik olmasınlar, bir de ısrarla aynı kareye alıp seni zor durumlarda bırakmaları cabası anasını satım.

İki ucu bklu değnek durumu.

0|0
    0|0
  • evet ya aynen. bazi insanlarda takinti bu hatta etrafinda bekar varsa rahatsiz oluyor resmen surekli kafasinda biyerlerde insanlari birbirine yakistiriyor.

0|0
    0|0
  • Maalesef sorun çok,sorunlular da çok.

0|0
    0|0
  • yok arkadas ortaminda ben o işlere bakiyorum.

0|0
    0|0
  • Yok hiç gelmedi başıma çirkinim ben.

0|1
    0|0
  • iki üç defa olmuştu hoş bi durum değil.

0|0
    0|0
  • Hayır çalışmıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...