Kizlar daha mı iyi?

Jiu jitsu sporuyla ugrasan bir kiz arkadasim kizlarin erkeklerden daha guclu oldugunu soyledi inanmadim biraz iri ve kasliyim beni yenebilecegini soyledi ve mac yapmak istedi sizce kabul edeyim mi rezil olmak var sonunda

Güncellemeler:
Arkadaslar cok farkli yorumlar geldi hayat memat meselesi birkac farkli yorum daha alabilir miyim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Jiu Jitsu yu araştırmıştım bayağı
    güç konusu yalan ama çok sağlam kilitleme teknikleri olduğu için uzun süre jiu jitsu yapmış bir kız dövüş sporu ile ilgilenmeyen ve çok kaslı bir erkeği yener bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendini ne kadar geliştirmiş olsada senden iyi değildir diye düşünüyorum kabul etmezsen daha fena kabul et sen :D

0|0
    0|0
    • bir arkadas gorusunde yazmis cok fena kitliyorlar kadinlar bacaklariyla

Erkekler Ne Diyor 4

• erkek çok hambal bir tipse, teknik bilen kız yener... yoksa atletik sporcu bir erkeği teknik de bilse bir kız yenemez, nokta. haaa, ama sen kesin güreş :D

0|0
    0|0
  • kız kuzenim senelerce aikidoya gitti tek tokatta pert ettim :)

0|0
    0|0
    • hiçbir spora kötü demeyi yakıştırmam kendime hepsinin ayrı felsefesi vardır ama aralarından en tırt olanı aikido gibi geliyor valla bana :D

• @MadJackThePirate görünüşüne lafım yok iğrenç duruyor ama işlevi iyi

• Bence de spor falan değil mma

• daha iyilerr

0|0
    0|0
  • Uzun yıllardır dövüş sporları ile uğraşan birisi olarak söylüyorum. Mümkün değil kuvvete dayalı şeylerde kadınların erkekleri yenmesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...