Muay thai'den para kazanmak?

Arkadaşlar boksa çok merakım var. Özellikle de Muay thai sporuna. Bir kursa yazılsam kendimi ilerletsem. Boksör olarak hayatımı kazanabilir miyim?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kafes dovuslerinde deli para dönüyor kardeşim fakat kelle koltukta yaşarsın :)

0|0
    0|0
  • 10 küsür seneni en az vermen lazım bu işlere iyi para kazanman için. Dövüşçü olarak para kazanmak istiyorsan küçük yaşta başlaman lazımdı bu işlere maksimum 16-17. İyi çalışırsan beslenmesinden, antrenmanlarına kadar 18 falan da kurtarabilir. İsmi duyulmuş bir antrenör olup para kazanacaksan da en az 10 seneni bu işlere vermen lazım.

0|0
    0|0
    • 20 yaşındayım. 17 yaşında karateden sarı kuşak aldım. Şu an vücut geliştirme yapıyorum. Çok para derdinde değilim. Asgari ücrete bile razıyım. Amacım hem sevdiğim sporu yapmak hem de para kazanmak.

• 17 yaşında karateden koyu kahverengi kuşak aldım 18 yaşında kickboks ile tanıştım ve siyah kuşak 1. dan sahibiyim. para kazanmak gibi bir derdim olmadı ama emin ol bu işlerden nasıl para kazanılması gerektiğini biliyorum. Türkiyede dövüş sporlarından para kazanmak istiyorsan boks, kickboks ile uğraşman lazım, yurt dışında kazanacaksan bu ikisine tai boks ve mma yı da ekle. Eğer antrenör olarak para kazanırım diyorsan yıllarını ve bir miktar da paranı harcaman lazım.

• Peki eyvallah

Yükleniyor...