Zayıflamak hakkında yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar sabahları bir dilim ekmek, peynir, zeytin, domatez yiyorum öğlen birşey yemem arada sırada az yerim yersemde. Akşamda çok ağır şeyler yemiyorum her gün 30 dakikada yürüyüş koşu karışık yapsam 15 kiloyu ne kadar bir sürede verebilirim?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• 40 günde falan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Diyetiniz doğru değil. Öğle önemli bir öğündür ve atlanmamalı. Bu tür yanlış bir program yerine keşke bir diyetisyenle görüşerek size göre doğru olacak beslenme programını oluştursanız keşke. Size yardım edebilecek konusunun uzmanı insanlar varken KS'de size yalan yanlış yönlendirmeler yapacak insanlara itibar etmemelisiniz.

Her şeyden önemlisi bu konuyu takıntı haline getirmemeniz. Siz sağlık beslendikçe, yeme-içme alışkanlıklarınızı düzene oturttukça bedeniniz ideal kilosunu bulacaktır. Kendinizi hedef kilolarla, belli zaman dilimleriyle boğmamalısınız. Bu gereksiz baskı sizi zorlar.

0|0
    0|0
    • Bulunduğum bölgede diyetisyen yok. Vücuda kalırsa 30 yaşında fit olucam :)

• Anlıyorum. Malessef diyatisyenlere gerekli önem verilmiyor ülkemizde. O zaman hiç olmazsa aile hekiminizle konuyu görüşebilirsiniz. Kendisi yaşadığınız bölgeyi en iyi bilen ve sizi en yakından gören kişi.
      Hiç öyle bir şey olmaz. 15 Kg hedefiniz çok büyük bir rakam değil. Vücut bunu kısa sürede dengeye oturtur. Vücudunuzun en iyi şeklini gene kendisi verir. O yüzden ona güvenin.

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 ayda verirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben saat 1 dilim ekmek tuzsuz peynir ve zeytin öğlen ekmeksiz çorba salata akşam ise salata çorba et tavuk balık gibi besinler yiyerek 19 kilo verdim baya koştum yürüdüm aynı zaman da basketbolcuyum 120 kiloydum 101 e düştüm (1.5 ayda)

0|0
    0|0
Yükleniyor...