Sizce galatasaray almanyada turu geçer mi, geçer derseniz nasıl bir kadroyla geçer ?

sizce galatasaray almanyada turu geçer mi ?geçer derseniz nasıl bir kadroyla geçer ?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Doğru sistem ve dizilişle tur atlarız.Takım şöyle olmalı bence :

Düzen:4-2-3-1 KALE: Muslera GERİ DÖRTLÜ: Eboue,Semih,Dany,Riera - ORTA BEŞLİ: Selçuk,Melo (ikili ön libero),Burak,(sol kanat) , Hamit (sağ kanat),Snijder(forvet arkası oyun kurucu) FORVET: Drogba

Burakla Hamit yer değiştirerek oynar.Çünkü Hamit B.Münihte çok kez sol kenarda oynatıldı,içe doğru topu çekerek etkili şutlar ve ortalar yapıyordu.Aynı şekilde Burakta sağ kenarda çok kez oynadı,uzun çapraz toplarla ceza sahası içine etkili şekilde girebiliyor.Ayrıca bu sistemde,maçın gidişine göre sistemi 4-3-3 e de kolaylıkla çevirebiliriz.

(Not: Benim yazdığım şekilde 5 li orta saha oynasak 1-1 kalmazdık.4-4-2 inadından vazgeçmedi adam.Oysaki Antalya maçında 4-2-3-1 dizilişiyle oynamıştık.Eğer bu lanet olası 4-4-2 de ısrar ederse şampiyonlar ligininde kendisininde sonu olacak )

2|3
    0|1
    • Yorumlarını okudukça sana hayran oluyorum valla çoğu tv de yorumculardan daha iyisin tebrik ederim.

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk yarıda oluşabilecek kadro muslera riera semih dany sabri hamit melo selçuk amrabat sneider drogba 4 - 4 - 1 - 1 ikinci yarıda gs önde olduğunu düşünürsek kadro bu şekle dönmesi gerekir riera semih dany eboue selçuk hamit melo emre ç. sneider ve 70.dakikadan snra drogbayı oyundan alıp burak ile devam etmesi daha iyi olacaktır bu şekilde başarılı olabileceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • tur elimizin kiri beee

0|1
    0|0
    • gözü kapali savurmak lazim tekmeleri farfan ve bastosa:-)

• sen cok saglam gaza gelmissin bence forvet sen olmalisin:-) :-) bu hirs bazi futbolcularimizda olsaydi keske:-)

• 3- akilli yerlere kasacak ve yetenekli futbolcularini iyi degerlendireceksin erkekten kiz:-)

• Geçecek. Muslera dany drogba sneijder burak semih sabri melo selçuk ambarat riera.

0|0
    0|1
    • adamlarla burda 1-1 kaldık kendi seyircimiz önünde. ve adamlarda 7 oyuncu eksik. gamlı baykuş gibi filan konuşma adam gibi konuşsan iyi olur!

• şalke üstüne bayen münih karması gelsin turu atlarız

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Muslera-Eboue-Semih-Hakan-Riera-Selçuk-Melo-Hamit-Burak-Sneijder-Drogba Sneijder sol açık değil forvet arkası oynamalı

0|1
    0|0
  • Terim sabri yerine eboue yi,sneijderide ortada oynatırsa gs tur atlar

0|0
    0|0
  • Cimbomluyum ama işimiz zor görünüyor

0|0
    1|0
  • Geçemez gibi geliyor bana göre.sahayı bahane eden bir td var.O takımdan hayır gelmez artık avupada

0|0
    0|0
  • affetmeyiz ordaa:-)

1|0
    0|0
    • zalimce oynamak gerek orda

• inşallah ya inşlah

• ayıpsın ya erkek olsam futbolcu olurdum maçta salkeye astım etkisi yapacaksın nefes aldırmıyacaksın anacak öyle tur atarız futbolun iki kuralı var

1 çok koşacaksın

2 pres yapacaksın

• inşallah geçecez. ama yine aynı oyunu oynarsa zor gerçekten

0|0
    0|0
  • geçemez

0|0
    1|1
Yükleniyor...