Sevgilinizle uyurken kolunu bacağını üstünüze istemsiz birşekilde atması sizi rahatız eder mi?

Birde sevgilibiz elini ayağını ısıtmak için elini ayağını size dayasa soğuktan rahatsız olup itici gelir mî

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Yavrucuğum gel böyle,seni ısıtmak benim işim gibisinden görev ve sorumluluklarımın ifasında hazır ve nazır olduğumu önceden beyan ederim zaten...asd

0|0
    0|0
  • evet geliyor. uykuda insan rahatsız edilmemeli.ben de istemsiz tekmelerim uykuda mesela. o yüzden derim hep ayrı uyunmalı diye ama bunu diyince de sanki küfür etmişsin gibi davranıyor herkes

1|0
    3|0
  • ürperirim öyle bir konuda soğuk zaten

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok ondan gelen her şey güzeldir =))

0|0
    0|0
  • uyurken rahatsız edilmekten hoşlanmam, elini ayağını patilerini de kalorifer peteğine dayasın <3

0|0
    0|0
  • sevgili olsada atsak kolumuzu bacaginizi:)

0|0
    0|0
  • yok rahatsız olmam, aynısını bende yaparım çünkü ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• istemsiz yapıyorsa istemem rahatsız olurum. isteyerek sarılmak için yapıyorsa ne ala.

el ayak ısıtma konusunda pek yardımım olacağını sanmıyorum benm eller ayaklar hiç ısınmaz :(

0|1
    0|0
  • Kesin eder. Uyurken asla rahatsız edilmek istemem. Başka nefes alış verişi bile duymak istemem

0|0
    0|0
  • uyurken belli olmaz uyandırılmaktan mesela hoşlanmam

0|0
    0|0
  • istemsiz diyorsun.itici gelmesi için bilerek yapması lazım..rahatsız olabilirim ama evet.

0|0
    0|0
  • hoşuma bile gider.

0|0
    0|0
  • hayır etmez. birlikte uyuyorsak birlikte uyumayı isteyecek kadar seviyorum demektir. o kadar çok sevdiğim birininde kolu bacağımı rahatsız edecek .

0|0
    0|0
  • Edebilir/etmeyebilir

O an ki ruh ve sinir halime bağlı..

0|1
    0|0
  • hic sevgili kollarında uyumadım bilemedim simdi -uyurken dokunulursa hoslanmam

0|0
    0|0
  • gelmez

0|0
    0|0
  • aksine seviyorum .

0|0
    0|0
  • Uykuya geçmeden önce sokulmayı severim.

el ayak ısıtmak pek bana göre değil.

0|0
    0|0
  • sevgilinle uyuyorsun da kolu bacağı mı rahatsız etti

0|0
    0|0
  • Sevgiliyle yatmak mı? Bence evlenince eşinle yatmak daha iidir ;)

0|0
    2|0
  • hayır çok hoşuma gıdder :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...