Siz olsaydınız ne yapardınız? Önemli bir karar...

Merhaba annem babam ile 3 ay önce boşandı,hiç mutlu değillerdi zaten babam ev ile benimle ve eşiyle yani annemle hiç ilgilenmezdi buna rağmen annem 17 yıllık bir evliliği elinden geldiği kadar devam ettirdi ama sonunda olmadı ve güzelce ayrıldılar..

Soruma geçeyim hemen annem ile bugün aramızda bir diyalog geçti ve çok şaşırdım açıkcası.. Annemin görüştüğü birisi varmış adam efendi zararsız birisiymiş tabii ki ben daha tanımadım,annem bu kadar yıldır mutsuz ve birisi ile mutlu olmak istiyor buna her türlü saygı duyuyorum ama içimde bir his var onu kimse ile paylaşmak istemiyorum her evlat böyledir.. Çok kötü bir çıkmazın içerisindeyim bu arada adam başka şehirde izmirde oturuyor eğer evlenmeye kalkarlarsa şuanki mevcut şehirimizdende ayrılmak zorunda kalacağız sizce bu olaya nasıl bir tepki vermeliyim cidden yorumlara ihtiyacım var teşekkür ederim..

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok önyargılı davranmamalısın sonuçta annende bir insan ve bir kadın sevilmeyi mutlu olmayı istemek en doğal hakkı sende kendi açından haklısın tabi ama bence yapman gereken annenin ilişkisine saygı duymak ve onun her zaman yanında olacağını ona hissettirmek en azından ben olsam öyle yapardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• annenle mi kalıyorsun? babanın yanında kalabilirsin çok rahatsız olursan. 3 ay gibi bir sürede bunu yapması düşündürücü.. ama hakkı var buna. elinden geldiğince olgun davranmalısın. adamın neyin nesi olduğunu öğrenmelisin.

0|0
    0|0
  • herkesin mutlu omaya hakkı var...ama 2. kişi için çok dikkatli olmalı

0|0
    0|0
  • annene saygı duyman gerekıyor onunda bi hayatı var onu engellemeye kalkma.

0|0
    0|0
  • annen kendi seçimini yapacak yaşı geçiş bile sen sadece fikrini söylersin kadına mani olma iyide kötüde olsa kararına saygı duy ve yanında ol destek ol her zaman ..adamı gizliden araştırmaya başla annene belli etme

0|0
    0|0
  • anneninde mutlu olmaya hakkı var,onun kararlarına saygı duymalısın.

0|0
    0|0
  • annenin mutlu olmasına izin ver

0|0
    0|0
  • çok zor bi seçim yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• mutluluk annaninde hakkı. eğer mutlu olacağına inanıyorsa ona saygı göster. olur olmaz kıskançlıkta yapma annenin mutluluğunu düşün. Hatta ona destek ol daha mutlu olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...