Yaşlılar ve huzur evi ??

Gün gelip yaşlandığımda ve kendi kendime bakamayacak hale geldiğimde onlara ben yaşlanınca beni düzgün bol sosyal aktivitesi olan bi huzur evine götürmelerini isteyeceğim hiçbirinin bana bakmasını benim yüzümden hayatlarının kısıtlanmasını istemiyorum..beni görmek istediklerinde ziyaretime gelsinler yada bazı zamanlar bikaç günlüğüne ben onlara gideyim iletişimimiz kopmasın ama bana bakmak zorunda kalsınlar istemiyorum..siz ne düşünüyosunuz bu konuda ?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen evleneceksin. cocukların olacak onların da cocukları olacak. hepsi sana bakar

0|0
    0|0
    • bana bakıp bakmamaları kaygısı yaşamıyorum ben bana bakmak zorunda kalmalarını istemiyorum anlatabildimmi

• Sen sana bakmak zorunda kalmasın istiyorsun kimsenin. öyle yazmışsın. cocuk yapma kimse zorunda kalmaz. huzurla yaşlılar evinde kalırsın işte. yoksa cocukların seni oraya bırakmazlar. sen ne yaparsan yap orada tutmazlar emin ol.

Anlatabildim mi arkadaşım

• neyse uzatmıyorum sen başka bi noktaya takıldın ben başka bişi anlatmaya çalışıyorum..

• Güzel düşünmüşsün ne iyisi aslında . Ya kimseye yük olacak kadar yaşamayacaksın ya da başının çaresine bakacaksın bu hayatta . Biraz yatırım yapıp yatılı bakıcı tutarak ta kendi evinde kalabilirsin ben böyle düşünüyorum .

0|0
    0|0
    • yok ya kendi evimde yalnız kalmaktansa böyle bişi daha güzel bence ne güzel yaşlı bakım yerleri var biliyomusn denize sıfır bol sosyal aktiviteli görevliller işlerinde çok titiz güleryüzlü..kendi yaşıtlarımın olduğu biyerde geçirmek isterim ben yaşlılığımı

• Bak öylede olabilir hemde asosyal bir yaşlılık geçirmemiş olursun . Gençliğim asosyal geçti yaşlılığım bari sosyal geçsin eğer dediğin gibiyse kötü muamele falan yoksa bende düşünebilirim öyle birşeyler

• bence mantıklı ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...