Sevgiliniz şakasına suratınıza pasta yapıştırsa ne yaparsınız?

Ne tepki verirsiniz bağırır çağıır mısınız kızar mısınız gülermiisiniz sizde karşılık verir misiniz?

0|0
21|18

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok severim böyle şakaları :) .Bende onun kafasını sokarı bütün pastanın içine ondan sonrada güleriz ve bir birimize pasta yediririz.

0|0
    0|0
    • Aynen bende çok severim :D

• O bana bir pasta parçasını yüzüme yapıştırırsa bende onun tüm kafasını geri kalan pastanın içine sokarim sonra gülüşürüz bir birimizin yüzünden geriye kaldıysa pastadan bir şey yeriz :)

Erkekler Ne Diyor 18

• bi kavanoz nutellayı suratına sürer 1 şişe zeytin yağını saçını sürer 1 kavanoz salçayı her yanına sürer ehehehe derim

0|0
    0|0
  • Bir daha beni göremez!

0|0
    0|0
    • Ciddi misinn

• Evet som derece ciddiyim. Çok fazla insanla çok samimiyimdir. Amcak hiç kimseyle lavbali değilimdir, olanlarla da işiö olmaz.

• eğer milletin içinde yaparsa çok kızarım, kafasını klozete sokarım :) ama başbaşayken yaparsa aynı şekilde karşılık veririm, bi boğuşma olur tabi canını yakmadan boğuşuruz güzel güzel :)

0|0
    0|0
  • bugün bana yarın ona

0|0
    0|0
  • elbisem kirlenmedikce sorun yok elbisemde bi leke olursa sinir krizi geciririm:)

0|0
    0|0
  • Sokarım öyle şakaya..

o kadar sivilcelerimi kapatmak için krem sürüyorum

kelimi topicliyorum..

gözlerimi lensliyorum..

gelecek pasta yapıştıracak..

sıkar!

:)

0|0
    0|0
  • Kızmam, insan canına kızarmı ya ? ama yazarım bir kenara iki katını yaparım ona zamanı gelince..=))

0|0
    0|0
  • Meyveliyse yüzümü yıkar çikolatalıysa parmağımla sıyırıp yerim :)

1|0
    0|0
  • umarım gögüs dekolteli bir kıyafet vardır üstünde

çünkü yüzüme pasta attığı için çok kızacak sinirlenecek ve yüzümü gözümü temizledikten sonra bende ona pasta atacağım ama kesin pişman olur ellerimle temizlerim attığım pastayı

0|0
    0|0
  • temizlicekse yapıştırsın ama israf olur o açıdan kızarım bir de ben temizlemem öyle yapıcaksa bunları göze alacak :D

0|0
    0|0
  • Gülerim aynısını yaparım. Canım acımadığı ve uyurken yapılmadığı sürece, yapılan şakaya kızmam. Hele ki sevdiğin yapıyor..

0|0
    0|0
  • Kafasını alır masaya çaptırırım !

0|0
    0|0
  • intikam soguk yenen bi yemektir :D

0|0
    0|0
  • o senin suratına sen onun şeyine sonra pastaları yalaya yalaya bitir

0|0
    0|0
  • celal ile cerene bak :)

0|0
    0|0
  • kızarım hemde çoooooook

0|0
    0|0
  • Huyumu bildiği için suratıma pasta yapıştıramaz. Yapıştırısa sonucuna katlanır. Gebertirim valla.

0|0
    0|0
    • Gebertirim derkeen? Şiddet mi uygularsın?

• Def ederim yanımdan kovarım. Allah a şükür hiç o hale düşmedim..

• Yala telef olmasın :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• gülerim çünkü ben sinirlendiğimde gülerim o sinirli miyim değil miyim anlamaz bi tanede tokatı patlatırım küserim :D

0|0
    0|0
  • adamı naparım varyaaaa,aynısını yer suratına

0|0
    0|0
  • Şakaları sevmem ama yaptığı ortama göre değişir tepkim. Yalnızsak ayak uydurmaya çalışırım şakasına ama bir ortamda yaparsa yerden yere vururum.

0|0
    0|0
  • agzını burnunu kanatır kasıyla gozunu yer degistirtirim.pasta atacakmıs..cillerimi kapatmak icin 2 saat makyaj yapıyorum, merinoz koyunu misali saclarıma fon cekmek icin bir o kadar ugrasıyorum o bana pasta atacak.hah!

1|0
    1|0
  • Bende onun suratına yapıştırır sonrada şaka yaptım derim

0|0
    0|0
  • Toplum içinde yaparsa kızarım tabi ki. Ama evdeyizdir, küçük arkadaş çevremizleyizdir olur bende alıp ona atarım savaş yaparız eğlenir gülüşürüz :)

0|0
    0|0
  • Aynı pastayı alır yüzüne gözüne kahkaha atarak bularım :)

0|0
    0|0
  • yürek ister bu biraz

0|0
    0|0
  • şakalaşırken yaparsa bende aynısını yaparım yok ortam ciddiyse tokat atar yanndan ayrılırım

0|0
    0|0
  • karşılık veririm ama neden yaptığına göre de değişir tabi:D

0|0
    0|0
  • eğer yanımda başkaları varsa daha sonra çok kötü kızardım ama biz bizeyken yapsa eğlenebilirim

0|0
    0|0
  • dilimle pastanın tadına bakarım

0|0
    0|0
  • O an ondan en ufacık bir parça kalmaz!

0|0
    0|0
  • ***ağır küfür***

0|0
    0|0
  • Tokatlarım.

0|0
    0|0
  • yuzumdeki parcalari ona da surer, ustune cikar pastalı bir sevisme yaşarım

1|0
    0|0
    • dove dove olursa kabul :)

• sevisme modumda degilim sanırım :/

nerelerdesin sen :(

• girmiyorum siteye pek ; ) ortami sevmiyore

• hele bir denesin

0|0
    0|0
  • Azına yapıştırırım.

0|0
    0|0
  • benimkinin şakasına laptobumun üstüne bir bardak su dökmüşlüğü var:)

0|0
    0|0
  • dötüne s.karım o pastayı

1|0
    1|1
Yükleniyor...