G. saraylılar kendilerini neden hep üstün görüp diğer takımları küçümsüyor?

Ben fanatik bir Beşiktaş taraftarıyım, neredeyse her maçına gitmeye çalışıyorum. Neyse fazla uzatmayayım soruma geleyim. Beşiktaş ne zaman bir başarı alsa, Avrupa'da galibiyet elde etse galatasaraylı arkadaşlarım sürekli benimle dalga geçiyor, hep takımımı küçük düşürüyor. Fenerli arkadaşlarım ise her zaman beni destekliyor, Beşiktaş'ı hem beni tebrik ediyor. Fenerlileri bu konuda takdir ediyorum ve şunu merak ediyorum acaba galatasaraylılar neden böyle? 4. Yıldız mı sizi büyük yapıyor yoksa uefa kupası mı? Keşke bir takımda kupalar kadar biraz da karakter olsa öyle değil mi?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi değilse de yeni yetme gsliler de bu yildiz ve kupa muhabbeti var
    Genelde cocuklar ailelerinden telkin almadıkça dönemin şampiyonuna bakarak. takim seçerler , son yıllarda gs nin aldığı kupalarla artan taraftarları genelde balondur , yavaş yavaş gelen başarısızlıklarla kendi kaptan oyuncu vs leri yerden yere vururlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kim diyo bunları galatasaraylılar bir sıfat mı insanına göre değişir o gerizekalısıda var normalide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Galatasaray'ın tarihi 1481'lere uzanır. Şükürler olsunki camiasıda taraftarıda karakterli gurur duyulacak bir yapıya sahip. Lakin her takımda çürükler bulunur. Rekabeti abartıp avrupadaki her maçımızdan sonra dalga geçen kansız renktaşlarında var. Sonrada neden antipati oluşuyor diyorlar. Ayrıca tarihteki galibiyetlerimiz ve kupalarımıza bakınca bırakında övünelim. Herkes gönül verdiği takımın başarılarına sevinir. İstatistikler üstünlüğü gösterir.

0|0
    0|1
  • hepsi chp li

0|0
    0|0
  • valla şimdi hem 4 yıldızlıyız hemde UEFa Kupasini ilk ve TEk alan takımız birakinda biraz üstünlüğümüz olsun dimi gardaş?

0|1
    0|1
  • Onlar 6alatasayli çünkü

0|1
    0|1
    • O kadar basitsiniz ki 6-0 dan başka bir üstünlüğünüz yok utanmadan heryerde 6 yazıyorsunuz

• Gelen geçen çakıyor hala uefa diyolar çok büyük kulübler cidden baksana dün dünya devi astanaya yine yenilmediler tebrik etmek lazım :)

0|0
    0|0
  • bu hafta sonu çakıcaz gs ye.

0|1
    0|1
    • Mesele çakmak ya da çakmamak değil. Hassas bir noktadan bahsettim. Benim gs ile sorunum yok ama bu tutumları rahatsızlık veriyor.

• her yerde var onlar çalıştığım şirkettede bol gs li var bjk düşmanı.

• Hayır dostum yok öyle birşey sana öyle kişiler denk gelmiş esasında Galatasaray Beşiktaş'ı sever kardeş takım gibi görür hatta ama Beşiktaş ona rağmen sevmez Galatasaray'ı

0|0
    0|0
  • herkes öyle benceee

0|0
    0|0
  • Genel olarak hayat böyledir. Zengin fakiri, genç yaşlıyı, yakışıkı/güzel çirkini küçümser.

0|0
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'tan sonrasını okumadım

0|0
    0|0
    • Okuma zaten alerji yapar. Belli ediyorsunuz kendinizi işte.

• Ahahahahahah şaka yapıyorum ya çok futbol takip etmem zaten sözde galatasaraylıyım hem biz kardeş takım değil miyiz

• Beşiktaş eziliyor gs ye karsı son zamanlarda hep kaybediyor biraz haklılar o konuda

0|0
    0|0
  • tartışmak gerek

0|0
    0|0
  • Bıçakçı metine söyle gizlenip övmesin 6syi

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaray lıyım her futbol muhabbeti açıldığında diğer rakip taraftarlarını söylrdiklerimle ezerim söyleyecek bişey bulamazlar çünkü biz Galatasaray İz Türkiye sınırları içerisinde rakibimiz yok her kulvarda rakiplerimizden iki katı başarımız var Tarihimiz başarılarla Kupalarla dolu GALATASARAY a SAYGI göstermek zorundasınız

0|0
    0|2
    • Aferin sana hep böyle devam et.

• Bence herkes haddini bilmeli bazı beşiktaş taraftarları utanmadan galatasaray a çamur atıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• çünkü her şey en tepedekine göre degerlendirilir bu hep böyledir.. küçümseyenleri bilemem ama bu ülkedeki en byük takım gs dir nokta

0|0
    0|0
  • Yaa çok şaşırtıcı ilk defa senden duyuyorum yoksa bizim için Beşiktaş dost takımdır Fenerbahçe dışında tüm takımları severiz o senin arkadaşının problemi bence Galatasaray ruhunu anlayamamış

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum artık bende galatasaraylıları böyle bilmezdim şahsen ben de senin gibi düşünüyordum ama anlattığım bu durum beni cidden rahatsız etti

• Yok ya senin arkadaşın o ruhu bilmiyor bakma sen ona

Yükleniyor...