Fenerbahçe bate maçının 54, dakikasında sahaya meşale atarak sahada yangın çıkardı fb yönetimine pes dedirtti

maçtaki gözlemciler sahadan tepkili ayrılmışlar sizce fenerbahçe yine seyircisiz oynama cezası alır mı nasıl bir yöntem uygulanmalı

Güncellemeler:
generbahçe taraftarı atıyor stad dışından sahaya yani
fenerbahçe pardon telden hata oluyor

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• fb seyırcısız macta seyırcısız oynama cezası alan dunyadakı ılk ve tek takım olabılır

2|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• bence olay cikmamasi icin fener tum maclarini seyircisiz oynamali:-) :-) :-)

2|3
    1|0
    • eğer ceza alırsa inş gs tur atlar bende çeyrek final maçında tt arenada havai fişek atarım stada :DD

• dimi ya dogru dedin

• deniz götürecek beni :DD bakalım artık inş tur atlarda gideriz

• dünya basınında manşet olmuş

UEFA gözlemcisi İtalyan Stefano Farina da maç sonrası yaptığı açıklamada, "Bunları yapanlar idiot (geri zekalı) olmalı. Hem Türk Bayrağı'nı yakıyorlar, hem de kulüplerinin yine ceza almasına neden oluyorlar" dedi.

1|1
    1|0
  • Bugün uefa magazinin fenerbahçe ile ilgili açıklamalarını okudum galatasaraylı olmama rağmen utandım tam bir rezalet takımı

1|0
    1|0
  • dışarda yapılan şey içeriyi bağlamaz o nun için fenerbahçe ceza almaz öyle bir şey olsaydı her stada gider havai fişek atardı herkez

1|0
    0|0
    • almasi lazim ruhi ya objektif ol:-) :-) :-)

• ne farkeder ki dışarıda yapılmış kimin yaptığını nereden bileceksin

• hee senin derdin baskaaaaa:-) :-) :-) :-)

• stad içinde değilki stad dışında ceza kesemezler ama para cezası olabilir

1|0
    0|0
    • sadece güvenlik için ceza olur oda para cezası onun dışında bir şey yapamazlar

• hımm bence stad içi dışı farketmez avrupada turkiyede olsa anlayış gösterilirdi belki

• yemişim avrupasını lan yıllar önce diz çoktürmüşüz şimdi yalvarıyoz

• maçı izlemedim ama alırlar bencede alsınlar futbol savaş değil

0|0
    0|0
  • Kesin rakip takım oyuncuları provake etmiştir dışardaki Fener taraftarını.

2|1
    0|0
  • Bişey olmaz biz fenerbahçeyiz gs değiliz seyircisiz de oynariz biz o fenerbahçe:)

0|0
    1|2
  • Artık stadı yakmak için kaybetmeleri gerekmiyor :)

1|1
    0|0
  • Beyin bedava seyircisiz maçta da bunu yapıyorlar ya diyecek pek fazla bir şey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dün Fenerbahçe stadının içine düşen havai fişek için UEFA gözlemcisi İtalyan Stefano Farina bile, "Bunu yapan geri zekalı olmalı" dedi. Kaynak AMK Gazetesi.. :D

1|3
    1|0
  • bence kesinlikle ceza alır.

1|0
    0|0
  • iyide bu bir soru değilki.sadece bir haber.

0|0
    0|0
    • seyircisiz oynama cezası alır mı diyorum

• her ikiside gelir avrupada yaptırımlar çok katı hadi can güvenliği tehdit edilmiş olur ki o yanıcı şey korner kullanan bateliye de gelebilirdi ve ömür boyu avrupadan men edilebiliridk

• aziz bey düşünsün o seyirciyi bu hale getiren benmiyim sanki.

• kaldırım tribünü yakarız da yanarız da

1|0
    1|2
Yükleniyor...