Teknik direktör olsaydınız eğer tutugğunuz takımdan 3 futbolcuyu yollasanız bunlar kimler olurdu

teknik direktör olsaydınız eğer tutugğunuz takımdan 3 futbolcuyu yollasanız bunlar kimler olurdu?

0|0
116

En İyi Kız Görüşü

• Yollamam kimseyi ama takviye yapardım...Stoper şart..

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Hamit,Dany,Amrabatı yollar Emre Çolağıda bir takıma kiralardım tecrübe kazansın diye

1|0
    0|0
    • amrabat iyi ya

• Muhtemelen Fenerlidir

• bencede :)

• bekir,caner,selçuk

1|0
    0|0
    • stoh canerden daha iyi aykut ne yapıyor

• aykut saçmalıyor kovulmak istiyor ama onu kovan adam yok başta dur sinirlerimi tepeme çıkardın yine ne güzel unutmuştum

• Mehmet Akyüz,Mehmet Akgün,Escude

0|0
    0|0
  • Şimdilik kadro iyi. kimse gitmesin.

0|0
    0|0
    • hangi takımlısın

• Ben şimdilik gitsin istemiyorum kimseyi. selcuk bile işe yarıyor. CAnerin kalitesi belli onu niye gondersinler? Bekir kötüydü ogrendi. baroni orta sahada futbol ogrendi golu bile o attı

Krasic adam yerinde oynatılmıyor ya da küsmüş. stoch hep miy edek olur

yani genel bakınca kimse gitmesin

• haklısın ozaman

• Fenerbahçe

raul meirelles milos krasiç bekir irtegün yerlerine kara mboldj tromsadan

karim ait fana montpelier den yada serdar gürler bekirirn yerine aykut demir veya anele ngonca

0|0
    0|0
    • ooo yerlerine adam bile aldı vay vay iyiymiş..

• fm oynuyorum da ondan dır taktik hazır 4-2-3-1 bu 4 defans 2 önlibero 2 ofansif sağsol 1 ofansif orta saha alex ve tek forvet

ofansif oyna yeter

• Berat Çetinkaya,Taha Yalçıner,Ramazan Kurşunluyu yollarım yerine 1 stoper 1 kanat 1 forvet alırım kesin çıkardık bu sene...

0|0
    0|0
  • Galatasaray'lıyım kiralık olarak 3 futbolcu gönderirdim bunlarda Emre Çolak, Furkan Özçal,Eray İşcan

0|0
    0|0
    • emre çolak iyi bence

• Yetenekli ama biraz daha oynaması gerekiyor. Galatasaray'dada oynayamaz bu sene gibime geliyor çünkü fiziği biraz yetersiz.

• Semih Şentürk : Adam yedekte eskidi bıraksınlarda bari 2 - 3 yıl top oynasın

Selçuk Şahin : Açıklamaya Gerek Varmı

Aykut Kocaman : Sevmedim ben bu hocayı

Teknik Direktör değil Başkan Olmak İsterdim ...

0|0
    0|0
  • selçuk şahin selçuk şahin selçuk şahin :))

0|0
    0|0
  • ben bizim Beşiktaş'tan Mehmet Akyüz'ü, Mehmet Akgün'ü bir de kaleciyi yollarım McGregor'u.

1|0
    0|0
  • Emre çolak

Hakan Balta

Danny Nonkeou

:)

1|0
    0|0
  • Hamit

Selçuk şahin

Cihan

0|0
    0|0
  • bienvenue,caner,cristian

0|0
    0|0
  • Servet Çetin , Rodrigo Tello , Mehmet Güven

0|0
    0|0
  • Gökhan zan, aydın yılmaz, engin baytar.

0|0
    0|0
  • Drogba ,Sneijder ve Muslerayı paket yapar yollardım ayrıca Burak ve Selçukunda sözleimelerini feshederdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...