Hatalısınız diyelim sevdiğiniz için herşeyi yapar mısınız, gururunuzu ayaklar altına alır mısınız?

sevdiğinizle başka biri yüzünden ayrıldınız diyelim.ama özünde aldatma yok ama sevdiğiniz öyle sanıyor.bunu ispatlamak için ve aldatmadığınızı anlaması için mücadele edermiydiniz.1500 km uzakta olan sevdiğinizin kapısına gidip hakaretler küfürler yiyip gururunuzu şerefinizi ayaklar altına alırmıydınız.hatta sevdğiniz en sonunda sizin bi kusurunuzla dalga geçip son sözü söyledikten sonra.güvenemiyorum deyip gittiyse ne yapardınız

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• hatalıysan gururmu kalır orda

0|0
    0|0
    • ama ne yaptıysam mucadele etmedı benımle.mahkemeye bıle verelım dedım.gel gıdelım yuzleselım dedım.bıktım yalanlarından dıyo

• ya telefon konusması olay benı seven bı akrabam vardı ıntıhar edıcem dıyodu.hep arıyodu bende vazgecırmek ıcın 1 ay kadar konustum gece 2 de bıle konusmamız var uzakta oldugumuz ıcın b ı turlu söyleyemedım.mahkemeye verelım dedım dava acayım dıyorum gel aılesının yanına gıdelım dıyorum yok dıyor

• allah yardımcın olsun

işin zor

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir açıklama tabi ki yapardım ama inanmıyorsa bana boşverirdim ne kadar sevsem de..Çünkü bu konuda bana güvenmiyorsa güven eksikliği vardır ve beni yeterince sevmiyordur..Gerisini o düşünsün.Dalga geçme konusuna hele hiç dayanamam bırakıp giderim.

0|0
    0|0
    • yanlıs yapmısım ben ustune dustukce o sen yaptın demekkı vıjdan yapıyosun dedı.neyın vıjdanını yapcam dedım sana kötü bıseymı yaptım paranımı yedım bı hakaretmı ettım duygularımla oynadın dıyo ben öyle yaptım artık vazgectım

• Evet haklısın..

• yapcak bısey yok :((

Erkekler Ne Diyor 1

• Adresine çiçek gönderirdim . Çiçeğin içine en samimi şeyleri yazardım doğru dürüst ne fazla ne eksik ondan sonra bana inanmasını beklerdim . Eğer ortada bişey yoksa yani aldatmışsam o çiçeği göndermem yani . Eğer aldatmadıysam çiçek yoluyla gönlünü almayı denerdim . Ayaklarına kadar gitmek yerine .

0|0
    0|0
Yükleniyor...