2 yıl önce bugün, izliyorduysanız nerede ve nasıldı?

Ben üniversitede sınavdan çıkıp kantine koşmuştum ve televizyonun başında yüzlerce kişiydik. Yıkılacaktı kantin az kalsın :)

Güncellemeler:
Saat 00:00 olmadan.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• O maci hatirliyorum ama 2 sene gecmis aradan.. Farkinda degildim.. Galatasaray in her maci ozel benim icin..😊

0|1
    0|1
    • Eig icin tesekkur ediyorum. Galatasaray in kazanip, rakiplerinin puan kaybettigi, hatta f. bahcenin yenildigi mutlu bir hafta sonu diliyorum..😄

• Güne muhteşem bir temenni ile başlamak bu olsa gerek, teşekkürler :]

En İyi Erkek Görüşü

• Bu maçı statda canlı izleyebildiğim için hep şükrediyorum. =) Zaten maç gecesi kar yağışından dolayı büyük bir çile çekmiştik. Arenadaki otopark ve metro faciasını saymıyorum bile. Öbür gün maçın erken saatlerde oynanması zaten büyük sıkıntıydı. Bileti olan taraftarların çoğu maç saatinden dolayı gelememişti. Ankaradan İstanbul'a maç için gittim pişmanda değilim. Okul üniformasıyla maçı izlemeye gelen çocuklar bile vardı. Atmosferi bir başkaydı anlatmakla olmuyor. :) Bu günleri çoğu zaman özlüyorum. Kadromuz efsaneydi özellikle Drogba. O Real Madrid'e attığı golü unutulmaz. Şimdi ise kadroya baktığımızda nerden nereye..

2|1
    0|0
    • Bende özlüyorum valla. O Drogba'nın attığı golün maçını da ben izlemiştim statda :) Juve maçına gidememiştim maalesef.

• Real maçına gitmek bana nasip olmadı o konuda şanslısın. :D Aslında o zamanki kadroyla 2. uefa kupası bile alabilirdik. Bu sene devre arasında akıllıca transfer yaparsak bu gibi galibiyetleri yeniden görecez inşAllah. :)

• İnşaallah :]

Kızlar Ne Diyor 4

• Ordaydim...

0|1
    0|0
  • Kantinde izlemistik adım atacak yer yoktu, o gun derse girmeyen yuzlerce ogrenci vardı ve ogrentmenler dahi kaptırmıstı kendini😂😂 ne gundu bee

0|1
    0|0
    • Aynen bizde de aynı durum vardı, sınava zorla girmiştim :D

• Benim devamsızlık fazlaydı 1.5 gun girmesem sınıfta kalacam ama yarım gunumu feda etmistim.. canı ruhu sag olsun cimbomumun 😊☺❤

• İşte bu be :]

• işteydim, telefondan açıp şefimden gizli kulaklıkla izlemeye çalışıyordum :D

0|1
    0|0
  • Ne maçtı be okulda izlemiştik öğlen 12 miydi neydi :d

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...