Sizce bunu nasıl yenebilirim?

normalde kendine çok güvenen biriyim gündelik hayatta. ancak okulda kendime güvenimi gösteremiyorum sanırım hoşlandığım kişiyle aynı ortamda olmamızdan kaynaklanıyor.ama ben böyle kasıntı davrandığım sürece beni tanıyamayacak sizce bunu nasıl aşarım?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ben de öyleydim.sevdiğim kişiyle aynı sınıftaydık.o yüzden doğru dürüst sohbetlere bile katılamıyodum.sonra dedim ki öyle de olmuyo böyle de.bigün sevdiğim kişiyle bi konuda tartıstık. ondan sonra dedim ki zaten yanlıs anlamıstır beni ne olacaksa olsun koyverdim gitti.salak salak espriler yaptım.konusulan her seye atladım.bi baktım ki ne heyecan kaldı ne birsey kalbim bile eskisi gibi atmıyodu.ondan sonra istediğim gibi konusabiliyorum artık.

0|0
    0|0
    • yani rahat olmak içn onu gözden çıkarmam lazım diyosun.e peki sen rahat davranmaya başlayınca onun sana karşı davranışları değişti mi?

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendinle alay ederek ;)

0|0
    1|0
  • herzaman ıcınden geldıgı gıbı ve dogal davranmanı onerırım

0|0
    0|0
  • ona ilginimi belli edemiyorsun yani,?

0|0
    0|0
    • ilgimi belli etmek değil hoca bi soru soruyo yanlş cevap vercm diye panikliyorum falan

• anladım ona karsı rezil olmaktan korkuyorsun özgüvenini az bir kac tane senin gibi arkadaşlar tanıyorum mesela sınıfın içinde o hoşlandğn kişinin yanında seni azarlasa yerin dibine girersin dimi? ama yanlıs bir korku

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...