Duyguları ani yaşamak

Hani birine çok değer verirsiniz hatta onun yaşamıyla sizin yaşamınızdan daha çok ilgilenirsiniz planlarınızı ona göre yaparsınız yani o sizin için herşey olmuştur ve böylesine bağlandıktan sonra en küçük bi ters cevabı bile üzer sizi, geçmişte sevdiği kişiyi unutsa bile o kişiyle sevgiliniz aynı ortamda karşılaşmaları bile size ağır gelir,vurdumduymaz olmanız gerekir ama olamazsınız en küçük ilgisizlik göstediğinde sinirlenirsiniz çünkü o sizin için herşeydir aslında o da sizi sevse bile duyguları ani yaşarsınız 5dk önce üzüntüden kahrolursunuz 5 dk sonra sizi mutluluktan havalara uçurabilir..Kıskançlığınızın farkındasınızdır fakat baskı yapmamak için kendi içinizde içerlenirsiniz üzülürsünüz 3 gün mutlu olursanız 4.gün üzülecek birşeyiniz olur.Ama mutlu olduğunuzda çok mutlu olursunuz üzüldüğünüzde ise çok üzülürsünüz üzülmeniz gerekecek bi durum olmasa bile.Eminim bu durumu yaşayanlar vardır sizce insan bu durumda ne yapabilir hayatının merkezinde olan sevdiği kişiyi biraz merkezden çıkarmak yani kendi hayatınıza daha da yoğunlaşmanız gerekir ama yapamazsınız.İlişkiniz mutludur ama siz değil çünkü kendi içinizde yaşarsınız canınızı sıkan durumları.Bir anda konuşmanız sizin için hiç çekilmez gelir ve düzelebileceğine inanmazsınız ve morali bozuk şekilde veda eder mesaj atmayı kesersiniz ama devam ettiğinizde herşey çok daha farklı olur o da çok yakın davranır sizi çok mutlu eder.Bir insana bu kadar şey fazla ama bunları yapan da kendisi.Bu durumda ne yapabilir ki insan ?

Güncellemeler:
O an için mesaj atmazsınız ayrılık değil yani..

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

  • Bu duyguyu biliyorum..Sen ona aşıksın.. Ondan gelecek hiçbir hatayı kabul edemezsin, en ufak bi seyde bile kıskanclıktan delirirsin o an öyle yoğun duygular yaşarsın ki nefret bile duyarsın.. Sonra da kırıp dökersin, son olarak büyük bi pişmanlık.. Bu durumda insan hiçbir sey yapamaz..

    0|0
    0|0
  • yazı bile gizem var.saçma yani,hoşlanmadığın durumları karşındakini üzmeden kırmadan anlattığın sürece sorun olmaz.ayrılmana da gerek kalmaz.yani bu gidişat kararsızlığın gidişatı olur:)

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...