Galatasaray Schalke'yi eler mi sizce?

Hislerinize göre yazarsanız sevinirim cevabı.Ben eleyeceğini düşünüyorum yenerek hem de.

• Evet eler
    82% (9)63% (19)68% (28)Oy Ver
  • Hayır elenir
    18% (2)37% (11)32% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|26

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bir mucize olmazsa elenir bence elenincede kıyamet kopar drogbalar sneijderler yapılan o kadar yatırım boşamı gidicek fatih terim ve aslanları defilelere çıkarsa şaşırmam :)

0|1
    1|2
    • Galatasaray'ın hedefi şampiyonlar lginde gruplardan çıkmaktı ve bunu yaptık. Şimdi ise hedef tur tur. Yani yarı finale çıkcaz finale çıkcaz diye bir hedef yok. Şimdiki hedefimiz schalkeyi elemek. Sneijder ise uzun vadeli Drogba bu sene ve seneye için alındı. O yüzden pek sıkıntı olmaz hatta daha iyi olur. Lige daha fazla ağırlık veririz.

• Alıcaz ins, bizim taraftar sahaya alınırsa orası almanya bayağı bir gsli doldurur tribünü, bu motivasyonun tavan yapması demek. İmparator o kadar yatırımı bosa harcamaz. Bende öyle hissediyorum yenerek alcaz hatta bence skor 3-2 olcak :)

0|1
    0|0
    • Az sayıda taraftarımız olacak , kombine sahibi çok Schalke'de ...

• az olcak evet ama manchester maçında görmüstük 90 dk tezahüratları hemde 2000 kisiden. Ultraslan bu :)

• hamitin topu direkde patlamazsa ezer geçeriz

2|1
    0|1
    • Hamit beni deli edcek Pudram ya :( Sorunu ne anlamıyorum ... İlk 15 dk adam oynuyo ondan sonra kayboluyo saç baş yolduruyo bana ..

• Hamit Manisaya gelsin hamam parası benden :D

• bencede eler ben fenerbahçeliyim ama inanıyorum galatasaraya deplasmanlarda daha iyi oynuyor ;)

0|1
    0|0
  • Elememek için geçerli sebep yok

1|1
    0|1
  • hem eler hemde eller

0|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 26

• 04 bastıracak golu atınca yaslanıp defans yapıcak 3 kişi ileride oynıtcak ama cimbomda Fatih terim var golu yedikten sonra iyi yükleicektir golü bulunca ikincisini attıracak Cimbom alır not FENERBAHÇELİYİM

1|1
    0|0
  • Terim akıllı kadroyla çıkarsa gs eler

1|0
    0|0
  • Eleyecek güçteyiz ama Hocanın sistemi değiştirmesi gerek Schalke maçında resmen Facia bir kadro çıkardı Sneijder´i forvet arkasına çekerse tur atlarız

0|1
    0|0
  • Bu futbolla zor.

0|0
    0|0
  • schalke çok fena oynuo hücum ve orta saha topçularıda çok yetenekli ve çok organize bi takım.huntelaarın sakatlıktan sonra bu macta ilk defa oynaması bizim şansımızaydı yoksa bir iki maç oynayıp gelseydi o maç berabere bitmezdi ki bu sefer onların evine gidiyoruz huntelaarda o zamana kadar iyice takıma adapte olur takım tam oturur ve seyirci avantajları var ben bi gs li olarak gerçekçi olmak gerekirse şansımızın zor olduğunu görüyorum ama şu da var ki imparatorada çok güveniyorum cidden fatih hoca maçı çok iyi okuyan bi teknik adam ve schalkenin savunması çok berbat kontra ataktan fırsatları değerlendirebilirsek bişeyler olabilir ve hamit bu maçta kesinlikle olmamalı çünkü kontra atakların katili adam onun yerine eboue çok mantıklı

0|0
    0|0
  • A*ına bile koyar :) yeterli mi :)

2|1
    0|2
  • manu maclarındakı gıbı mucadele ederse bu kadroyla her turlu yener ve hamıt artık kredısını bıtırdı topları dırek yerıne kalenın ıcıne atsa CL de gol kralı burak degıl hamıt olurdu

0|0
    0|0
  • hem eler hemde eller

0|1
    0|0
  • Biraz zor gibi gözüküyor. Beşiktaş taraftarı olarak Schalke-Galatasaray maçını büyük dikkatle izleyip galasarayın hatalarına bağırıp çağırıdm. Böyle bir takım görmeyiz inşallah birdahaki maçta

1|0
    0|0
  • Eğer hamit olmaz onun yerine başka biri olup 4-2-3-1 oynarsak alırız. Ama hızlı pas yapmamız lazım hızlı pas yapınca daha düzgün baskılı oynuyoruz

0|0
    0|0
  • anasını bıle aglatır demek ıstıyoruz ama gorucez

1|1
    0|1
  • bende gs 1-0 yener diyorum :)

2|0
    0|0
  • Eler tabi

2|0
    0|0
  • elemesini isterim, bu güçlü kadro eleyebilecek güçte olduğunu farkındayım ama eleyemeyiz aga neden mi çünkü biz de duygusallık var mantıksız oynuyoruz.

0|0
    0|0
  • gönül ister ki elesin ama hiç top oynamıyor ki doğru düzgün,schalkenin ölüm kalım maçı bırakmaz bence sahasında turu

0|0
    0|0
  • eleyemez

1|0
    1|0
  • Hamiti oynatmazsa arkadaşların dediği gibi hamına bile kor :D

0|0
    0|0
  • veltın s arenaya gömüleceksiniz.

0|1
    3|0
  • Hayır, elenir.

0|0
    1|0
  • galatasaray turu geçecek benim inancım tam...

0|0
    0|0
  • Bu oyunla mumkunatı yok.

0|0
    1|0
  • eler ama su ikili artistler olmadimi snejder ve drogba

0|0
    3|0
  • hamına bile kor

2|2
    0|1
  • schalke öper

0|1
    2|0
  • Eleyemez daha dün 1 karton marlborouna ıddya gırdım

0|2
    1|0
  • Hacı bn fenerli olarak alır diyorum siz bizi desteklemesenizde biz siz destekleriz sonucta türküz türkün türkten başka dostu yoktur

0|2
    0|1
Yükleniyor...