En yakın arkadaşımın hoşlandığı çocuk bana teklif etti, ne yapmalıyım?

üniversitedeyim ve güzel bir kızım 1.64 boyunda 58 kilodayım siyah saçlı kumral çekici bir kızım olkulda popülerliğimde olunca çoğu erkek peşimde koşuyor ama en yakın arkadaşımın hoşlanığı çocuk bna teklif etti bi türlü aekdaşıma diyemedim napmalıyımm

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• peşinde koşuyor derken? okulun kapısından girince böyle hepsi koşuşturuyormu arkandan...bence bu boyla sana asılıyorlarsa büyük ihtimal hayatlarında kız görmemişler ama burası türkiye tabiki...neyse o çocuklada takıl yakın arkadaşınlada farklı bir deneyim olur senin için...nasıl olsa ooo bir sürü mal var peşinde...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ya canım ilk önce kendini övme dünyada cok sayıda fazla güzel kız var canım ondan övme ama güzel kızsın o zaman sende en yakısıklı erkek ile cıkk arkadasın nasıl arkadası sana teklif ettiyo yaa ben anlam veriyom hala canm

0|0
    0|0
  • kabul etmemelisin ve sana teklif eden kişiye arkadaşının ondan hoşlandığını söyleyebilirsin:) bırak onlar çıksın:P

0|0
    0|0
  • çocuk bılıo mu arkadasının durumunu?

0|0
    0|0
  • ne tesadüf bende 164 58 kiloyum

0|0
    0|0
  • acilen konuş ve söyle...

0|0
    0|0
  • 164 boy ve 58 kiloyla mı güzelsin :))

0|0
    0|0
  • bizim değilde sen kalbinin sesini dinle bence:) sana en doğruyu o söyleyecektir.

0|0
    0|0
  • Giriş, gelişme, sonuç... Pes.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yarım saat kendini övmenin nedeni bu muydu. Söyle arkadaşına ama içten içe sana gıcık olacağı kesin.

1|0
    0|0
  • populer kizlar sormaz yapar.

0|0
    0|0
  • Hemen slemelsn bskasneden dyarsa bozulablir

0|0
    0|0
  • megolomanmısın

0|0
    0|0
  • Çok kilolusun. Zayıfla.

0|0
    0|0
  • 1.64 ve 58 ile popüler oldusan wuhuuuu okulu sallayacağım gelecek sene asdfgh :d şaka gibisin.

0|0
    0|0
    • sen bnle rakıp bıle olamasın sımdı uza.

• ergen oldugun belı.d hdı canım ısıne

• benle hemfikir olan çok var kuzum bak iştee :D

• reddedebilirsin, arkadaşının üzülmesini istemiyorsan reddet

0|0
    0|0
Yükleniyor...