Üst baldırım kalın mı?

Ne kadar spor yapsamda üst bacaklarım kalın gibi geliyor. 168 boyum var 50 kiloyum bir ara 47ye inmiştim sırf bacaklarım incelsin diye ama yok incelmedi anoreksileşiyordum resmen.
Belim 62
kalçam 94
üst bacak kalınlığı 52
alt bacak kalınlığı 32
yürüyüşte yapıyorum ama incelmiyor iç bacağım çıkıntılı duruyor bundan rahatsızım

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bacak inceltmek için 30-40 dk koşu ve 5-10 ip atlamak lazım yürüyüş çok fazla tempolu olmadığı taktirde üst bacak kas yapar ve o kasları da anca koşarak inceltirsin

0|0
    0|0
    • Yürüyüşü selülit problemim olmasın diye yapıyorum 45 dakika falan yapmamalı mıyım o halde koşuda 20 dakika anca yapıyorum

• @CaLaMtY sporda genetik diye birşey yok insanların kendini tatmin etmek için uydurdugu söylenti.

• Spor Bilgin Gerçek Be ni Hayran Bıraktı İnsan In Konu Olduğu Bir Şeyde Genetik Farkındalığa Uydurma Demen Beni Düşündürdü Neye Bağlayarak Buna Uydurma Dedin Acaba

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilim adamlari da bu işin içinden çıkamaz :D

0|0
    0|0
  • Bu nedir yahu terzi olcusu gibi

0|0
    0|0
  • Yoo gayet iyisin.
    ama omuz ölçünü yazmamışsın.

0|0
    0|0
  • Zayıf olmana ragmen ben sıkayetınden bısı anlamadım 🙈

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üst bacağını nereden ölçtün

0|0
    0|0
  • Aynı boy ve kilodayız bende 168 e 50 yim :D ne tesadüf
    benim belim 67
    kalçam 90
    üst bacak 50
    alt bacak 34

0|0
    0|0
    • Bak üst bacağın gayet iyi benim 56ydı yazın anca bu hale geldi dahada incelmiyo 😔 Belin azcık kalın sanki seninde

• hee ya belim kalın dışarıdan anlaşılmıyor ama var biraz 63-34 olsa taş gibi olucam :D

Yükleniyor...