Evdeki ve Çevrenizdeki Olaylardan Nasıl Etkilenirsiniz

Evdeki bi tartışma, çevrenizdeki bi arkadaşınızın kötü durumu veya gözünüzün önünde olan bir körü bi olay ( kavga, araba kazası v.s )

Bunlardan nasıl etkilenirsiniz ve etkisinde kalırmısınız ?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• kolay koıly etkilenmem cidden etkilenmem,konu eğer bende değilse,bu huyuma kızıyorum ama napım yapı galiba,

0|1
    0|0
    • yapıdır, bende herkes üzülürken gülesim gelir enteresan karşılarım :D

• iyi bari öyle bir düşüncende varmış:)

• :D o kadarda acımasız değilim ya :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Evde bi benim sesim çıkıyor , kötü durum görmemek için de haberleri izlemiyorum ...Etkisinde özellikle kaldığım durumlar oluyor , önlemlerimi arttırıyorum ...

0|1
    0|0
  • ŞUNLAR GİBİ BAKIYORUM AYNEN :dd

link

0|2
    0|0
  • kendimden cok baskasına ağlayabilen biriyim bn fazlasyla etkileniyorm gördüğüm bi çocuğun dilenmesinden bile :(

0|1
    0|0
  • hiç etkilenmem... ama elimden geleni yaparım ortamın düzelmesi sinirlerin yatışması için.. ama ölüm olunca söz konusu elim ağagım bağlanıyor... kalakalıyorum öylece.

0|1
    0|0
  • hep diyorum. tatlı ve hassasım. <3

0|1
    0|0
  • etkılenırım ama cok uzun sure etkısınde kalmam olagan seyler cunku artık bunlar

0|1
    0|0
  • tartışmalardan etkilenmem ama kaza ölüm beni çok etkiler unutmam hiç

0|1
    0|0
  • evet ister istemez etkisinde kalıyorum.

0|1
    0|0
  • kalmam hiç o konuda ben gibi olmak isteyen çok ruh gibiyim hiç tepki etkilenme vs olmaz bildiğin odunum yani soğuk kanlı seri katil gibiyim :D

0|1
    0|0
  • ÇOK ETKİLENİRİM HATTA GECE RÜYALARIMDA AĞLAYARAK CIRLAYARAK UYANIRIM GENELDE.

0|1
    0|0
  • Evet kalırım ama kısa süreli.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç aldırmam kafaya takmaya bakarım

0|1
    0|0
  • Pek etkilenmem

0|1
    0|0