6 Aylık ömrünüz kalsa?

Doktora gittiniz ve size 6 aylık ömrünüz kaldığını söylerse kendinizi nasıl his edersiniz? ve geriye kalan 6 ay boyunca ne yaparsınız ?

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

• doğru rioya uğraşaman

ne hisetceğim diye

satler sayılı

0|1
    1|0
    • 6 aylık ömrünüz kaldı sizinde. hadi ne bekliyorsunuz. :)

• yuh keşke yazmasaydım yazmadan ön 100 yıldı tüh bak kaçırdık .):):)

Kızlar Ne Diyor 13

• Sevdiğim insanlarla daha çok zaman geçirirdim organ bagışında bulunurdum söyleyemediğim herşeyi söyler yapamadığım herşeyi yapardım sonra uygun bi mezar arardım kendime mezar taşımı da kendim seçerdim

0|0
    0|0
  • bütün sevdiklerime mektup yazarım, ve postacıyla konuşur öldükten sonra onlara iletmesini isterim. hepsine moral verecek güldürecek şeyler yazarım,ve hepsine bir tarih yazar o taihte beni ziyarete gelmelerini isterdim.bütün sevdiklerim orada olurdu :D

0|0
    1|0
  • ağlarım ağlarım ve yine ağğlarımmmmmmmm.borçlarım varsa kaparım hemen kimseye kalmasın diye.ve eğlenmeye bakarım son 6 ay ne yapsam kar derim

0|0
    0|0
  • Oh my Yarabbi. Inzivaya cekiliyorum aramayin beni.

1|0
    1|1
  • gider sessiz bir yere yerleşirim yanız kalıp huzurla ölebileceğim biyere... arkamda kimseyi bırakmam ama. ağlayacak kimseyi bırakmam. ibadet ederim sanırım birde

0|0
    0|0
  • dolu dolu yasardım

0|0
    0|0
  • GÜZEL MANzaralı bır mezar satın alırım cicekler bol olcak

sonra mermerden yaptırrım

güzel bir yazı yadırırım aklı kocada ömrü yarıda kaldı dıee bu kadar

0|0
    0|0
    • bu arada şizofrenmisin ermişmisn nesın kardeşim nerden bıliyosun mılletın 6 aylık omru kaldıgını :D

• Yapacaklarınızı yapmak için 6 aylık ömrünüz kalmasına mı gerek var :)

• okula devam ederim. ama derslerimle şu anki kadar ilgilenmem herhalde sevdiğim derslere giderim bir. bol bol tatil yaparım falan öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • uzatamıyosan kısalt bari derim 6 ay ne kafayı yersin

0|0
    0|0
  • sevdiklerimle bol bol vakit geçirrm daha çok ilgilenirm onlarla

0|0
    0|0
  • 6 aydan daha azdır belki ölüm ne zaman gelir bilinmez.

0|0
    0|0
  • Yaşamayan bilemez asla,istediğiniz kadar empati yapın ama gerçekten yaşamayan bilemez bunu..

0|0
    0|0
  • sevgilimle imam nikahı kıyar sevişirim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok durgunlaşır, düşünceli bir halim olurdu. sessiz sakin öyle işte yani pek anlatamadım içimdekileri

0|0
    0|0
  • Güzel soru ve cesaret gerektiren her şeyi korkusuzca yaparsın artık sonuçta kaybedeceğin bir şey kalmamıştır fakat cevrendeki insanlara bu durumu nasıl açıklarsın o büyük bir soru işareti

0|0
    0|0
  • Eminimki ölüm korkusu gelince herkes ahiretini garantilemek için herşeyden vazgeçer kalan 6 aynı ibadet ederek geçirir. ALLAH'a yalvarır yakarır ve tövbe eder.

0|0
    0|0
  • ibadet ederim, tövbe ederim, çevremdekilerden helallik isterim, ahirete büyük yatırımlar yaparım...

0|0
    0|0
    • bugünden sonra 6 aylık bir ömrünüz kaldı.. ne yaparsanız yapın.

• cartoon network izlerim bol bol

1|0
    1|0
  • iyiki bu ay dememiş öyle bişey şubat 28. 2 gün eksik yaşardık oh.

0|0
    0|0
Yükleniyor...