İş arkadaşı aramıza girmeye çalışıyor :(

Merhaba,

Benim 2buçuk yıllık erkek arkadaşıma bir süre önce çalıştığı is yerinden bi kadının yavşadığını farkettim. Ama ne yavşama. e-mail, facebook, mesaj, telefon.. Kadın bulabildiği her türlü aygıtla binbir flört sinyalleri gönderiyordu. İş arkadaşı oldukları için de bişey diyemiyodum.

En son erkek arkadaşım işten ayrılmak durumunda kaldı. İşten ayrıldıktan sonra da bu ilgi aynen devam edince erkek arkadaşım durumdan rahatsız olup kadını facebooktan sildi ve aramalarına da cevap vermemeye başladı.

Durumu anlayan kadın da beni telefonla arayıp çocuk gibi tehditler savurmaya başladı. Ki bu kadın 26 yaşında. Yaşı küçük de değil.

Neyse tam bunları atlattık derken geçen gün erkek arkadaşımın maili benim bilgisayarımda açık kalmıştı.

Birden şeytan dürttü ve arama kısmına o yavşak kadının adını yazıp aradım. Ne göreyim! Aynı iş yerinde çalıştıkları dönem benim erkek arkadaşım o kadına Tarkan'ın Dön Bebeğim şarkısını göndermiş! Ne tepki vereceğimi bilemedim.

Nedenini sorduğumda ise kendi bilgisayarının hoparlörünün bozuk olduğundan kadının bilgisayarından müzik dinlendiğini ve onu istek şarkı olarak çalması için gönderdiğini söyledi.

Ben hiçbir erkek iş arkadaşıma böyle bir şarkı göndermeyeceğimden pek inanmadım.

Yerimde olsanız ne yapardınız?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilini terketme kadın kazanmasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• karı azmış resmen senin oğlana abayı yakmış işin zor olsa gerek ben çocuğun yerinde olmak istemezdim

1|0
    0|0
  • burdan bakınca kadının pek şansı yokmuş gibi duruyor

1|0
    0|0
  • kivanc tatlituğlamı sevgilisin anlamdın gitti :)

1|0
    0|0
  • o adam o hatunu götürmediyse ben de rocco değilim

hatta olayın detayını anlatım.seninkiyle bu kadın mütemadiyen hamur açıyolar,adam kadına sevdiğini söylüyo ama seni de üzmek kırmak falan istemediği için ayrılamayacağını söylüyodur o kadına.

yoksa tehdit edecek cesareti falan bulamaz yani.

0|0
    0|0
  • güzel kız da değilsin k. niye aranıza girmeye çalışıyor anlamadım

0|0
    1|0
  • karışık onun söğlediğinden başkasına inanma derim ama bir taraftan da şeytan dürter kadını bulabiliyorsan onunla konuş diyeceğim ama oda bu kadar inatla sevgilinin peşindeyse onun da doğru söğleyeceğine emin değilim...

1|0
    0|0
  • bu ne yaa destan yazmışsın.

0|0
    0|0
  • bence o kadinda buraya takiliyor, bunlar geceleri ortaya cikiyor sorup kaciyorlar. ayni yerden besleniyorsunuz :))

0|0
    0|0
  • hemen yaftayı yapıştırmamalısın bence

doğru söylüyor da olabilir unutma

0|0
    0|0
  • valla bende bişey anlamadım ama isim güldürdü adsafws "mandalina"

0|0
    0|0
  • Bendende sana iş kuzu kuzu geldim parçası armagan olsun :D

0|0
    0|0
  • aramıza derken ? yastık gibi flan mı ?

0|0
    0|0
  • bence dikkat etmen gereken husus farklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dogru diyor bencee çnkü bnde öleyimm benim masamda ses yok iş arkdaşıma atıym şarkının linkini o açıyor

1|1
    0|0
  • Aranıza girmiş gireceği kadar.Valla erkek arkadasında demekki karsılık vermiş ki bu kadar uzamış...

3|0
    0|0
  • Şarkıyı erkek arkadsının pc atsaydı ordan dınleseydı bu kadar zormuydu yalanın püsküllüsü:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...