Galatasaray 'ın Astana'yı Yenememesi Nasıl Bir Rezilliktir?

Dünkü alınan bu skor kesinlikle Galatasaray için bir başarısızlıktır. Takımda gol attıktan sonra skora yatma alışkanlığı benimsenmiş durumda.
Burak denen oyuncu nasıl olduda 90 dakika oyunda kaldı ya da ne amaçla sahada kaldı birisi gerçekten bana açıklasın. Adam topa kafa vuruyor ama nereye vurduğunu o da bilmiyor, ilerde pres yapmaz yaptığı zamanda faul yapar ayağına gelen topu ezer bu adamın Galatasarayda ne işi var.
Takımda Sneijder, Podolski ve Selçuk dışında kazanma hırsı olan ve iyi oynayan oyuncu yok.
2 sene önce Real Madrid ve Juventusun olduğu gruptan çıkan bir takım şimdi bu gruptan çıkamıyor. Biz şimdi bunun hesabını kime soracağız?

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• takımın yerine sen olsan ne yapardın? baştakiler boşlamışken takımın umrunda mı sanıyosun? gelen giden bitmiyor ki

0|1
    0|0
    • Takımın başında olsaydım önce kulübün mali tablosuna bakar o na göre transfer yapardım. Mesala sezon başında bonservisi elinde olan uygun ve iyi onlarca oyuncu vardı. Onlardan birini alırdım. Sneijderin etrafına onun dilinden anlayan Alman ya da Hollanda ekolünden gençleri getirirdim. Meloyu ne yapar ne eder bırakmazdım zaten Haziran ayında gitmesin diye bas bas bağırdım.
      Sabriye rekor zam yapacağıma yıllık 1 Milyon Euro verip Eboueyi takıma dahil ederdim. Yani yapılacak çok şey vardıda bunlar çok yanlış ißler yaptı.

En İyi Erkek Görüşü

• Takımını her zaman desteklemek farklı, kötüyken eleştirmek farklı. Gerçek taraftar yanlışa yanlış diyebilendir... Gs nin bu durumuna bile hala iyi diyenleri gördükten sonra seni tebrik ettim
    Geçen gün Şenol hocanın stoperde yanlışını söyleyince arkadaşın biri sen nasıl Beşiktaşlısın dedi , körü körüne bağlanmak gerçek taraftarlık değildir bunu herkes beynine soksun

Soruna gelecek olursak , astanayı içerde dışarda yenemiyorsan sıkıntı büyüktür , idda ediyorum ligdeki birçok zenci topçu buraktan daha fazla katkı sağlar , birkaçı dışında oyuncular ruhsuzlaşmış

0|1
    0|0
    • Bugün bu sonuçtan memnun olan ya da Galatasaray ın şu anki durumuna iyi diyen bana göre Galatasaraylı değildir, iyi taraftarız diye yanlışa doğru diyemeyiz bugün her ne olursa olsun tuttuğumuz takımla ilgili öz eleştiri yapmak durumundayız. Senin o defans hattı ile ilgili sorduğun soru gayet doğru bir soru. Sezon başındada sen Dursunu neden eleştiriyorsun takima sahip çık diyorlardı, işte biz Galatasaray şu anda bu durumda olmasın diye yaz başında eleştirilerimizi yaptık ama anlayamadılar

Kızlar Ne Diyor 1

• yönetimistifa..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bahane hazır kanks :p mustafa hoca daha kadroyu oturtamadı :P

0|0
    0|0
  • Alışın artık bu sonuçlara , bu cincondan daha bir 10 yıl bişey olmaz. Ite kaka bu kadar... Bütün saçlarımız ağarıncaya kadar devam😀

0|0
    0|0
  • maçı izleyemedim çalışıyordum ama izlemiş kadar oldum çünkü her maç aynı oyunu oynuyoruz ayrıca evet burak kötüde yerine kimi alacaksın umutumu yoksa sinanımı kadroda adam yok denizli napsın

0|0
    0|0
    • Sinan genç ve yetenekli bir oyuncu Burakta kaybedeceğime Sinanla kaybetmeyi tercih ederim en azından genç bir oyuncuya şans vermiş oluruz. Umut kötü evet ama en azından ilerde yaptığı sıkı presle Podolski ve Sneijderin boş alan bulmasını sağlıyor. Ama Burak ne pres yapıyor ne topu ayağında tutabiliyor ne pas verebiliyor, sürekli rakibe faul yapıp temponun düşmesini sağlıyor. Ayağına 3 tane pozisyon gelecekte 2 sini kaçıracak 1 ini atacak. Böyle forvet olmaz

• al birini vur ötekine kadro çok kötü takviye şart

• futbol'da her türlü iş dönüyor. eskisi kadar takip etmiyorum. takım tutmadığım içinde, . çok bilgiye sahip değilim. bişey diyemem. ama futbolun geçmişi'de çok temiz değil ki geleceğide geçmişi kadar temiz olsun.

0|0
    0|0
  • Ben yenildiler sayıyorum yenilerek gittik Uefa'ya Galatasaray gibi bir takım öyle takımı en az 3-0 yenmeliydi bu takıma yenildiler muhtemel rakipleri güçlü zaten 8-9 yerler tarihe geçerler

0|0
    0|0
  • Öyle deme ama.. Koskoca bir AVRUPA FATİHİ nden söz ediyorsun :)))

0|0
    0|0
    • Evet Avrupa Fatihi itirazınmı var?

• Sırf Uefayımı yazıyor tarih? Uefa kupasının yanı sıra Uefa Süper kupası ve Real Madridin elinden alınan Milenyum kupasıda yokmu? Ya da Galatasarayın bir zamanlar dünyanın en iyi takımları sıralamasında 1. Sırada yer aldığını bilmiyormusun? Bilmiyorsan çok büyük bir ayıptır bu.

• Bu birkaç yıllık başarı nasıl Avrupa fatihi yapıyormuş.. O zaman real madrid, barselona. manchester, b. münih ne oluyor acaba? ne dediğimi anlamadan cevap yazıyorsun.

• Ya gs maclarini izlemiyorum ama soyle bakiyorum burak gol atıyor ama gsli arkadaslar begenmiyor.

0|0
    0|0
    • Bir sor bakalım neden beğenmiyoruz.

• Burak ne pres yapıyor ne ayağında top tutabiliyor ne pas verebiliyor ilerde sürekli rakibe faul yapıp temponun düşmesini sağlıyor. Ayağına 3 tane pozisyon gelecekte 2 sini kaçırıp 1 tanesini atacak. Bazı oyuncular vardır gol atar ama kendine atar ama bazı oyuncular vardır az gol atar ama takımı oynatır.
      Mesala Elmander, çokmu gol atıyordu? Hayır, peki hangimiz o nu eleştirdik.

• bu şaklabanlar takımı biz şampiyon yaptık hamza kim diyorlardı gördük akşam takipteyiz

0|0
    0|0
    • Hamzaoğlununda Dursun Özbek'inde büyük hataları var. Eğer bu takımı birisi Şampiyon yaptıysa bunun baş aktörleri Sneijder ve Musleradır.

• Burak yılmaz yaşın oztekin ve semih gibi cenabetler olduktan sonra gs daha çok rezillik ceker

0|0
    0|0
  • Buraktan medet umulmaz

0|0
    0|0
  • dursun hamza cüneyt ahımız var

0|0
    0|0
  • Hak veriyorum bence yönetim.

0|0
    0|0
  • Sneijderde olmasa bu gs izlenmez

0|0
    0|0
  • Ahahaha. Beter ol galatasaray beter ol. Zamanında fenere götüyle gülüyordu adamlar. .

0|0
    0|1
    • hala da gülüyoz

• Fenere biz her zaman güleriz kendi evinde Moldeye rezil olup Şampiyonlar Ligi'nde Drogba kadar gol atamayan bir takıma gülmemek elde değil

• Arkadaşım molde dediğin takım grubu lider olarak bitirdi.. Biz onlara yenildiğimzde bizim takım yeni bir takımdı . ve onları evinde yendik biliyorsun dimi? bunu sende biliyorsun ayrıca. . molde 1911 astana dedgn takımda 2009da kurulmuş. Farkı algılayabiliyorsun dimi?

Yükleniyor...